MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Хлопець хоче сексу. Я не готова.

Мій хлопець та я зустрічаємося протягом двох років. Нам по 18, останнім часом він дуже хоче зайнятися сексом. Він не тисне на мене, але це дратує, тому що говорить це так ніби я винна. Кажу одне і те саме кожен раз: "я не готова". Він очікує кращої відповіді і я не знаю, що сказати. Він мій хлопець та найкращий друг і я його дуже люблю. Я не хочу, щоб це нас розділяло. Що я повинна робити?Ну, дівчино, я можу лише сказати не робити цього, не займатися сексом, поки ти не готова. Так, він твій хлопець, а не якийсь випадковий хлопець, якого ти тільки що зустріла, але втратити цноту, раніше ніж ви будете готові зробити це ніколи не буде хорошою ідеєю.

Ви разом вже більше двох років, тому зрозуміло, що ви любите одне одного, і це здорово. Але навіть якщо ти кажеш, що він безпосередньо не змушує тебе спати з ним, але постійно чекає від вас "хорошої відповіді" , чесно кажучи то погано. Я не сумніваюся, що він піклується, але якщо він дійсно цінує тебе, він не буде проти, що ти хочеш почекати.

Але ти права....Секс не вартий того, щоб через нього втрачати одне одного. Тому, перш ніж ви втратите його, зроби крок назад та зрозумій, чому ти не готова до сексу. Ти не готові страждати від наслідків, якщо щось піде не так? Чи не знаєш про різні види захисту? Ти практикуєш утримання? Як тільки ти зрозумієш, що конкретно, то зможеш дати своєму хлопцеві чітку відповідь, чому ти не готова. І як тільки ти це зробиш, він перестане запитувати і зрозуміє, чи він хоче бути з вами без сексу.

Майте на увазі що нормально-не бути готовою до сексу. Ти знатимеш, коли не готова зробити наступний крок та коли час настав, ти щаслива знаючи що це був прекрасний час з чудовою людиною.Джерело: http://knopa.info/forum/66-5114-1
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (13.12.2016)
Переглядів: 695 | Теги: хоче сексу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::