MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Ознаки,Того Що Твій Хлопець Хоче Розлучитися З Тобою

Він веде себе супер далеко

Якщо раптом твій хлопець не має ніякого часу для вас, це може бути великий застережливий знак. Спробуйте подивитися на малюнок. Ти завжди йому дзвониш? Він перестав відповідати на ваші телефонні дзвінки або почав ігнорувати ваші тексти? Він порушуючи плани в останній момент або просто не робити їх взагалі? Якщо це відбувається саме в той час, він міг бути дійсно зайнятий. Якщо таке трапляється часто, на регулярній основі, там може бути щось ще відбувається.

Він шепочеться

Ваш друг завжди повинен бути чесним і відкритим з вами - адже ключ до гарних стосунків чесність. Якщо ваш БФ почав зберігати секрети від тебе, і ти ловила його на брехні, то може бути. Спробуйте поговорити з ним і попросити його бути більш чесним з вами. Якщо він не виявляє зацікавленості у зміні або продовжує зберігати секрети після цього, це може бути знак, що він готовий на все і до кінця.

 

Він Починає Бої За Все

Боротьба відбувається у всіх відносинах. Якщо ви і ваш БФ були знайомства протягом тривалого часу, це природно сперечатися через дрібниці або розбіжності час від часу. Це неприродно для свого хлопця можна битися за кожну дрібницю. Ви відчуваєте, як ви ніколи не можете нічого зробити правильно? Він звинувачувати тебе у всьому? Він, здається, дратує все, що ви робите? Задайте собі ці питання - якщо відповідь непереборне так, це не добре.

 

Він тихо про майбутнє

Хлопці, які щасливі у своїх відносинах не бояться говорити про майбутнє. Вони готові зробити концерт або плани на відпустку за кілька місяців, вони розмовляють про речі, які вони хочуть робити разом наступним влітку, все таке. Але якщо вони реально не бачу майбутнього для вас двох, вони, ймовірно, не будемо про це говорити. Зверніть увагу на його ставлення, коли ви говорите про майбутнє - якщо він отримує дивно, роздратований або далекі і дає незрозумілі відповіді, що щось не так.

 

 

 

Він не так на каламутили

Настає момент, у всіх тривалих відносинах, коли ти перестанеш мутити так, як ви робили, коли ви вперше почали зустрічатися. Це чудово і абсолютно нормально! Але тут треба ще принаймні деякі пристрасті відбувається. Якщо ваш хлопець не зацікавлений в отриманні жвавого, це може означати щось погане.

 

 

Він сказав це раніше

Це може здатися абсолютно очевидним, але послухайте: якщо ви, хлопці потрапили в досить великих боїв і ваш БФ загрожує порвати з тобою, але тоді не... це не завжди добре. Звичайно, іноді це може бути просто щось каже, що він повинен бути драматичним в той момент, але в поєднанні з іншими ознаками, це може означати, що він не жартує - він просто боїться піти на це. Якщо він загрожує або натякає на це в ході бійки, а потім ви миритеся, зверніть увагу на те, як він потім. Якщо він каже, що не це мав на увазі, він може бути нічого. Але якщо він до цих пір здається дивним... це може означати багато.

 

Категорія: Відносини | Додав: Olenka (22.06.2016)
Переглядів: 863 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::