MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Подруга - пастки спілкуванняУ кого немає нерозлучної подружки? Але навіть най-най довірча дружба потребує турботи. Уяви собі, будь-яка дружба - схожа на рослину, яку треба поливати, підрізати і при цьому не перестаратися, інакше вона пов'яне.
П'ять найреальніших приводів втратити подругу:


1. Вважати, що подруга тільки для того і існує, щоб скаржитися їй на життя. А як же, справжній друг повинен розуміти, що тобі погано. Але якщо ти тільки і робиш, що розповідаєш їй про своїх нещасних закоханностях, про те, як тобі погано, їй стане дуже сумно від перетворення на твій сопливий жилет. Уяви, чи готова ти вислуховувати чиєсь ниття цілими днями? Ось те-то ж.

2. Старатися у всьому бути схожими, одягатися однаково і прагнути стати близнятами. Зрозуміло, що у вас багато спільного, раз ви здружилися, але немає потреби старатися це доводити оточуючим. Кожен з вас особистість, а раз так, кожен повинен додати в цю дружбу своїх особливих рис, інакше рано чи пізно ви зрозумієте, що хтось з вас оригінал, а хтось його віддзеркалення в дзеркалі, а це велике розчарування не тільки для оточуючих, але і для вас самих.

3. Весь час щось намагатися довести подрузі. Взагалі, конкуренція між подружками - найперший крок до заздрості і закінчення будь-яких відносин. Дружба не може триматися на відчутті суперництва. Сьогодні у тебе телефон крутіший, ніж у неї, а завтра вона охмуряє хлопчика, який подобається тобі. Це пропасти, з якої немає виходу. І вже зовсім огидний варіант - вибирати подругу виходячи з того принципу, що на її фоні ти виглядаєш кращою, розумнішою, красивішою... (підставляй сама). Тут дружбою і не пахне.

4. Ревнувати подружку до інших друзів. Ти дружиш тільки з нею, а вона із задоволенням проводить час з кимось ще? Не треба робити з цього трагедії. Вона більш товариська людина, і лише твого суспільства їй недостатньо. Не варто всім своїм виглядом показувати свою незадоволеність. Краще розширюй своє коло друзів. Це можуть бути ті ж самі її подружки і приятельки, а можуть бути і твої власні, з іншого круга. Це тільки додасть у вашу дружбу позитивних емоцій.

5. Втягувати у ваші відносини своїх молодих людей. Загалом, мухи окремо, а котлети - окремо. Ніхто з вас не має права указувати один одному, з ким зустрічатися, а з ким - ні. Навіть якщо подруга зустрічається з твоїм колишнім бойфрендом, це її особиста справа. Краще не змішувати побачення і зустрічі з подружкою. Або вона нудно спостерігатиме за вашим побаченням, або твоїй молодій людині незрозумілий ваш щебет. Це розуміється, не означає, що треба тримати своє особисте життя в строгому секреті, але зловживати ні любов'ю, ні дружбою не варто.

А взагалі, справжня дружба між дівчам - не міф, щоб там не говорили хлопчиська. Ти знаєш, що шансів зберегти шкільну дружбу на все життя у дівчаток набагато більше, ніж у хлоп'ят? А секрет простий. Бути уважною до подруги і завжди поступати з нею так, як би ти хотіла, щоб вона поступала з тобою. Ніхто не може пообіцяти тобі, що у вашій дружбі не трапиться розчарувань, або що ви не втратите інтерес один до одного. Але про це можна дізнатися лише через декілька років... А поки... бери телефон, дзвони подружці і зви її їсти морозиво. Тому що будь-якій дружбі більше всього потрібно радісних митей, проведених разом. Просто так.Джерело: http://knopa.info/forum/49-4983-1
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (29.11.2016)
Переглядів: 647 | Теги: подруга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::