MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Чи можна завагітніти, навіть якщо ви незаймана?

По-перше: у тебе немає причин відчувати себе жахливо. Ти не перша людина, яка  про це запитує, і точно не остання. Насправді, я колись була в точно такій же ситуації, як і ви зараз. Я була незайманою, і ми з хлопцем вивчали одне одного "дурачились" на пів-голі, і я дуже злякалася, що щось сталося, і що я вагітна. У мене були жахливі видіння ніби я маю дитину ітд..! Я знаю,яка страшна ця думка, і я прекрасно розумію, куди ви хилите. 

Гірка правда полягає в тому, що, так, ви насправді можете завагітніти, навіть якщо у вас ніколи небуло сексу з хлопцем. Якщо сперма потрапила на піхву,та протекла вниз до матки, то сперматозоїди можуть доповзти та запліднити тебе. Однак, в цьому є невелика доля правди, це буває рідко.  Ваші шанси завагітніти, коли у вас ніколи не було сексу мізерні, набагато нижчі, ніж якщо б у вас був проникаючий секс. Ймовірність завагітніти,при попаданні сперми на стегно набагато нижча, ніж навіть якщо б у вас був не захищений секс, і він не кінчив. В принципі, дуже малий шанс. 

Але це не змінює того факту, що шанс ще є, і цього досить, щоб тебе лякати. У вашій ситуації, я б сказала, що ви більше ніж, в повній безпеці. Якщо він кінчив саме на стегно, шанси сперматозоїдів подолати свій шлях невеликі, навіть якщо ви були зовсім голі. Я не думаю, що у вас є про що турбуватися. Є дуже багато причин,чому ваші критичні дні запізнюються, і один з них може бути стрес. Якщо ти проводиш весь свій час у суцільному занепокоїнні з думкою, коли вже нарешті почнуться ці кляті місячні, насправді це може затягнути процес. Постарайтеся розслабитися. У певних ситуаціях Ви не можете розслабити себе повністю, немає нічого поганого в тому, щоб купити тест на вагітність, щоб переконатись та дати собі спокій. 

Наступного разу, коли ви дурачитесь «так» з вашим хлопцем, просто двоє будьте дуже обережними. Він може кінчати на вашому тілі, якщо цього так дуже хоче, просто переконайтеся, що це не торкнеться області «піхви». І коли Ви займетеся сексом, упевніться ,що ваш партнер має одягнений презерватив, весь акт,це для того щоб ви двоє були захищені. Сподіваюся, це допоможе вам! 

Бережи себе, 
knopa.info.

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: knopa (09.03.2015)
Переглядів: 1464 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::