MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

ЧИ ПОТРІБНО РОБИТИ ОБРІЗАННЯ?

Секс
Дискусія виникає навколо відмінності в сексуальних вічуттях у обрізаних чоловіків проти необрізаних. Так, що при розгляді обрізати чи ні, ви можете враховувати це.

Чутливість.  Якщо обрізають половину шкіри на пенісі, чоловіки втрачають багато з статевого члена тонкої шкіри з  сенсорними рецепторами. Ці рецептори відчувають та ніжно реагують на легкі дотики,а це безумовно величезна частина чоловічого сексуального задоволення. Після обрізання, ніжна шкіра під крайньою плоттю, твердіє трохи, щоб захистити себе. Найбільш чутлива частина пеніса знаходиться в місці обрізання. Ці зміни можуть призвести до зниження чутливості під час статевого акту.

Задоволення. Чи впливає обрізання на жіночу частину людства в плані задоволення, досі обговорюється. Деякі дослідження показали, що жінки з обрізаними партнерами є більш задоволеними в ліжку, в той час як інші дослідження показують зворотне. Однак, є одна перевага для жінки, партнер яких досі необрізаний: коли крайня плоть прибирається, вона може збератися в нижній частині головки статевого члена, тому є трохи більше тертя на кліторі. Це чудова новина, якщо жінка отримує максимальне задоволення від кліторального збудження.

Біль. Дослідники виявили, що жінки, чиї партнери були обрізані зріс в рази ризик сексуального болю порівняно з жінками з необрізаними партнерами. Це тому, що необрізаний пеніс є гладким, як оксамит. Це дає певні переваги для жінок, які не виробляють багато змазки. Це також може допомогти  для необрізаного чоловіка. Так як, йому не потрібно стільки мастила для сексу і мастурбації. Однак, йому доведеться стежити за собою так як це може викликати хворобливий фімоз.
 

Як, роблять обрізання( відео - ютуб).


 

Фімоз, операція відео.
Джерело: http://knopa.info/forum/73-4882-1#23871
Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (11.10.2016)
Переглядів: 1175 | Теги: Обрізання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::