MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Ділимо дівчат по категоріях!

1. Блоха. Ніби і всім відома приказка – «причепилась, як блоха до кожуха», але мало хто може визнати, що це про нього. Іноді ще таких дам називають «приставуча, як муха». Така жінка завжди триматиме вас поряд, адже ви просто зобов’язані сидіти коло неї і говорити гарні слова. На вас чекає компанія хлопак в барі чи фінал чергового кубка? Це нічого страшного, що ви це все пропустите – адже ваша кохана вам важливіша, правда? Якщо ж ви будете намагатись пояснити, що на нашийник ви не підписувались, то вас чекає кліпання заплаканими очками і вимагання ще і ще запевняти її, що ви все ще її дуже-дуже любите і що не проміняєте на жоден футбол на світі…

2. Мисливиця за багатством. Таку жінку дуже легко розпізнати. Сотні компліментів вашій автівці та ролексовому годиннику. Через десять хвилин знайомства до вас доходить, що вона вже випитала у вас, де ви працюєте, скільки заробляєте і скільки кімнат у вашій квартирі. Ви небагатий? Можете розслабитись – така дамочка швидко зрозуміє, що ви не її поля ягода і пурхне щебетати до наступного кавалера у дорогому костюмі.

3. Мамуся. Ця панянка і хвилини не просидить, щоб не поправити вам волосся, краватку, комірець. Ви просто мрієте, щоб хоч одна пилинка залишилась на вашому плечі, – ні, турботлива подруга її миттєво здує. Так, така жінка – просто знахідка для окремих категорій чоловіків. Та й її не так уже й важко виправити. Материнські інстинкти з часом перенесуться на маленького бейбіка. Але якщо ви найближчим часом не плануєте пов’язувати своє життя з цією панночкою, то краще серйозно поговоріть на тему надмірної турботливості. Але якщо ваша подруга при вашому спротиві не може потерпіти й хвилини, щоб чогось не підправити у вашій зовнішності, то краще рятуйтесь…

4. Тріпло. Ваша супутниця коментує геть усе навколо, а вам не дає і слова вставити? Вона постійно говорить, неважливо, коли і скільки, а тим більше – на яку тему. Важкий тип. Бо на цю тему вам не вдасться поговорити. Ваша дама вас просто не почує. Ще одна характерна риса такого типу жінок полягає у тому, що вона слухає в піввуха. Якщо взагалі слухає…

5. Принцеса. Жінка, яка належить до цього типу, вимагає багато уваги до себе. А іноді і багацько грошей. Але останнє їй потрібне не через корисливість, як у випадку з мисливиці за багатством, а тому, що у неї – витончене життя і смак. Вона чекає від вас дорогих подарунків, якщо вона виходить у світ, то винятково у дорогі фешенебельні ресторани, салони і т. д. Причина такої поведінки в тому, що з самого дитинства з нею поводились, як з принцесою, вона звикла до думки, що вона варта всього найкращого – байдуже, яких зусиль і грошей це все вартує. Але будьте готові до якнайбільшої уваги до її віп-особи. Вона зламала ніготь? Кидайте всі справи і везіть її в салон – їй терміново потрібен новий манікюр. 

6. Плакса. Гадаєте, це просто дуже емоційна жінка? Слабо сказано. Вона буде плакати навіть тоді, коли не зможе знайти свою улюблену сумочку. Якщо сльози закінчаться, то губки будуть кривитися навіть з цього приводу. Якщо ж ви не хочете втонути у морі сліз – терміново шукайте рятівний круг або шлюпку і… гребіть якнайшвидше від цієї дамочки!

7. Блондинка. Так ми зазвичай називаємо дурненьку дівчинку з сексуальною зовнішністю. Переважна більшість чоловіків не проти пофліртувати з такою панночкою, але дуже рідко хто зважується будувати серйозні стосунки з таким типом жінок. Адже крім приємних інтимних моментів існує ще й спілкування. А це – слабка сторона такої жінки, адже вона нічого розумного сказати не зоже – вона вміє лише усміхатись, кивати, хлопати очками і нести повний брєд.

8. Майстер суперечок. Суперечка – це її стихія. Така жінка вміє розпалювати сварку, вона ніби спеціально підбирає небезпечні теми. Ваша дама під час чергової суперечки, яка переросла у сварку, здатна звинуватити вас у всіх гріхах і навіть у тому, що не має стосунку до конкретної теми? Раджу вам тікати, адже така жінка вміло викликає відчуття провини навіть за те, чого ви не робили. А це дозволить їй вас контролювати. Ви ж не хочете цього, правда?

9. Невиправна брехунка. Багато жінок обманює. Хтось здатен пробачити, хтось – ні. Але існує така категорія дам, яка просто жити не може без брехні. Вона навіть розказуючи правдиву історію, все перебільшить, купу всього додасть і тоді вже піднесе вам цей коктейль із правди і її буйної фантазії. Таких дам навіть на детекторі брехні важко підловити. Бо вони свято вірять у те, що розповідають.

10. Мішаний. Здебільшого всі жінки – це мікс того всього, описаного вище. Дехто поєднує лише два типи, а хтось – просто вузол всіх категорій. Хоча існують і такі, у яких лише малою мірою проявляється котрийсь із типів.

Шукайте знайомих. А ще краще – себе. Бо я себе знайшла. Правда, не такий термоядерний тип, але достатньо виражено…

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (09.12.2016)
Переглядів: 586 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::