MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Як навчитися бути на самоті? Слабкі самотності бояться, сильні самотністю насолоджуються. Мабуть, у кожного з нас трапляються короткочасніЯ одна ходжу в кіно. Одна відвідую музеї. Одна вечеряю (і так, я відмовилася від спокусипрокручувати стрічку Instagram, поки чекаю на замовлення). Одна сиджу в кав'ярні і гортаю журнал. Одна беру квиток на поїзд і вирушаю в нове місто, де гуляю в повній самоті.

Я розумію, що це може здатися дуже дивним. Ви напевно думаєте, що я мила дивачка, до того ж дуже самотня. Забавно, але я була куди більш самотня до того, як почала проводити час наодинці з собою. Постійне відчуття, ніби я не в своїй тарілці і відчуття, що мені як повітря необхідні люди навколо — це і була самотність. Почуття постійної тривоги і страху, що хлопець кине мене — ось це самотність. Апроводити час одній — це спокій. Це цікаво. І це підвищує самооцінку. І зараз я розповім, як навчиласяпроводити час одна.

1. Просто зроби це. І перестань намагатися виглядати круто

Кліше від Nike вже всім набридло, але все-таки Just Do It. З цього все і почалося. Як ніяково було в перший раз піти в кіно одній і сидіти там з рюкзаком на сусідньому кріслі, прикидаючись перед іншими відвідувачами кінотеатру, що хлопець відійшов за напоями і ось-ось повернеться. Поглянь правді в очі — ти все одно будеш сидіти там одна. Незручність пройде, як і страх перед людьми, які нібито щось думають про те, чому ти проводиш час одна. Перестань намагатися бути крутим в очах інших. Швидше за все, ти більше ніколи в житті не зустрінеш цих незнайомців, та й вони, швидше за все, будуть обговорювати фільм, а не тебе.

2. Склади свій список улюблених речей. І ні на кого не чекай

Я зрозуміла, що мені слід проводити час одній, коли з'явилися речі, якими я б хотіла зайнятися, але друзі, що могли б скласти мені компанію, були вічно зайняті або мали інші плани. Якщо твоя улюблена група збирається виступити з єдиним концертом в твоєму місті, а ніхто з друзів не може піти, не втрачай можливості здійснити мрію. Можна вічно чекати, коли інші будуть вільні, і в кінці кінців усвідомити, що момент втрачений. Крім того, планування чогось для себе не зажадає обміну купою повідомлень (і безглуздих групових чатів).

Тому візьми аркуш паперу і напиши кожну річ, яку ти любиш, і те, чим би хотів зайнятися, але ніколи не робив, тому що не було когось там поруч. Тепер це виправдання не приймається.

3. Склади розклад. Не скасовуй плани

Раз на тиждень я включаю в свій розклад вечір, який проведу одна. Це означає, що я одна піду в кіно або буду валятися в піжамі і переглядати «Секс у великому місті». Рядок в розкладі служить письмовим підтвердженням того, що я повинна радувати себе, і допоможе не змінити своїх планів, якщо раптом трапиться щось несподіване. Я не хочу відмовляти друзям, але зараз я вчуся бути другом собі.

Це велике полегшення — один вечір, який присвячений виключно собі, коли не потрібно турбуватися, чи співпадуть плани у всіх друзів, коли не потрібно виходити з дому, якщо хочеться полежати на дивані. Я проводжу час з собою і роблю те, що мене радує. Ніякого стресу. Ніяких складних рішень. Це легко і може бути здійснено. І що найважливіше, це шанс стати чесною з собою: вирішити, чого ж дійсно мені хочеться, а що простіше сказати, ніж зробити.

Минулого року я стала самотньою за власним бажанням. Не через обставини. Не тому, що ніхто не хотів зі мною спілкуватися або я не могла знайти відповідного супутника.
Багатьом важко повірити, що я відмовляюся ходити на побачення. І часто я виглядаю дивною в очах моєї старої буркотливої тітки або друзів у коледжі.

Чому деякі люди вирішують бути самотніми за власним бажанням? Щоб проводити час на самоті? Чи не втрачаю я важливої частини життя, якщо не ходжу на побачення за допомогою Tinder? Що якщо той Єдиний пройшов повз, а я й не помітила, бо була надто зайнята собою?

Я не соромлюся своєї самотності, щоб голосно заявити: побачення з собою були найбільш стабільними, нетривожними, розслаблюючими відносинами, які тільки можна уявити. Не потрібно чекати відповіді на повідомлення (або мучитися, думаючи, чи не було моє повідомлення занадто кокетливим, занадтовимогливим, занадто багатослівним), і жодного разу навіть не виникало думки, що інша людина може неправильно мене зрозуміти.

Це не означає, що я не збираюся зустрічатися з іншими людьми в майбутньому — безумовно буду. Але зараз я точно знаю, що відносини, які мені вдалося вибудувати з собою — це відносини, яких я би хотіла з іншою людиною. Я добра, і терпляча, і ласкава. Я сміюся над своїми помилками і прощаю собі проступки. З такою людиною я б хотіла бути поруч і, сподіваюся, буду.

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (31.03.2016)
Переглядів: 835 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::