MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Перший секс це жахливо? у мене буде перший раз.


Але все ок не переживайте через те що у вас з першого разу не вийшло зробити це. 
Секс в цілому це якось незручно, і перший раз, як правило , найбільш ніяково стає. фільми,телепередачі і книги люблять романтизувати , процес втарти цноти ,але в реальному житті все виходить трошки по інакшому.Звісно всім ніяково говорити про свій перший сексуальний досвід. 

Якщо ви всеж таки наважились спробувати ще раз , забудьте про всі свої стархи. Практика робить досконалим ! 
Але, це ваш вибір , і є абсолютно нормально , якщо ви хочете, ще почекати якийсь час , перш ніж намагатися робити це знову .Робіть це, коли ви відчуєте себе комфортно і будете повністю готовою! Можливо, вам потрібно трохи більше часу, щоб звикнути до думки та вищого рівня інтимності - це нормально! 

Можливо, вам потрібно трохи більше часу, щоб звикнути до думки що ви на новому рівні інтимності - це нормально!Цілком можливо що вашому партнерові теж знадобиться деякий час. 

Ви повинні також навчитись відверто говорити з ним про це.Навчіться відкриватись з середини адже чесне спілкування є дуже важливим аспектом і є важливою частиною удачного сексуального життя. Хлопці насправді соромязливі створіння але не переймайстесь будьте відкритою в спілкуванні з ним. Тепер це те, що вам потрібно, щоб забути минуле, щоб мати хороше сексуальне життя в майбутньому.
 
Хай він знає , що ви його не звинувачуєте за те, що сталося, і скажіть йому про це, що ви думаєте з цього приводу.Якщо ви не готові для першого разу то скажіть йому про це,і слідкуйте за його реакцією.А хлопцям пораджу робіть все послідовно та не спішіть. Проведіть весело час , нічого не буває ідеально памятайте про це.

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: girlorg (10.01.2015)
Переглядів: 1976 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом