MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Перший секс це жахливо? у мене буде перший раз.


Але все ок не переживайте через те що у вас з першого разу не вийшло зробити це. 
Секс в цілому це якось незручно, і перший раз, як правило , найбільш ніяково стає. фільми,телепередачі і книги люблять романтизувати , процес втарти цноти ,але в реальному житті все виходить трошки по інакшому.Звісно всім ніяково говорити про свій перший сексуальний досвід. 

Якщо ви всеж таки наважились спробувати ще раз , забудьте про всі свої стархи. Практика робить досконалим ! 
Але, це ваш вибір , і є абсолютно нормально , якщо ви хочете, ще почекати якийсь час , перш ніж намагатися робити це знову .Робіть це, коли ви відчуєте себе комфортно і будете повністю готовою! Можливо, вам потрібно трохи більше часу, щоб звикнути до думки та вищого рівня інтимності - це нормально! 

Можливо, вам потрібно трохи більше часу, щоб звикнути до думки що ви на новому рівні інтимності - це нормально!Цілком можливо що вашому партнерові теж знадобиться деякий час. 

Ви повинні також навчитись відверто говорити з ним про це.Навчіться відкриватись з середини адже чесне спілкування є дуже важливим аспектом і є важливою частиною удачного сексуального життя. Хлопці насправді соромязливі створіння але не переймайстесь будьте відкритою в спілкуванні з ним. Тепер це те, що вам потрібно, щоб забути минуле, щоб мати хороше сексуальне життя в майбутньому.
 
Хай він знає , що ви його не звинувачуєте за те, що сталося, і скажіть йому про це, що ви думаєте з цього приводу.Якщо ви не готові для першого разу то скажіть йому про це,і слідкуйте за його реакцією.А хлопцям пораджу робіть все послідовно та не спішіть. Проведіть весело час , нічого не буває ідеально памятайте про це.

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: girlorg (10.01.2015)
Переглядів: 1512 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::