MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

У хлопця малий член? Не проблема.шукайте спосіб задовільнити одне одного.

Ти щаслива, і хочеш, щоб усе було добре. Це здорово! Схоже, у тебе все в основному під контролем, але я згодна, що це дійсно важливо для вас, потрібно навчитися говорити про свій мікропеніс і як з ним боротися в більш сексуальному образі. Цей матеріал є новим для вас обох, і це може зайняти деякий час, щоб пристосуватися.

Давайте, в першу чергу вирішувати проблему за допомогою спілкування. Зрозуміло, що твій хлопець є супер сором'язливим  щоб говорити. Це цілком зрозуміло, враховуючи що для хлопців важливий розмір свого достоїнства. Щоб показати йому, що ви дійсно не в порядку з його мікропенісом, ви повинні просто продовжувати бути підтримуючою і обнадійливою. Не говоріть такі речі як, "це для мене великий!" або що-небудь подібне. Він зрозуміє, що ти брешеш, і він не відчуватиме себе добре. Також не кажи, "я не дбаю про твій пеніс, я дбаю про тебе". Настрої це звичайно добре, але основна думка : "я не люблю твій пеніс, але я люблю тебе!" це трохи образливо.

Замість цього, зосередься на розмові про те, що він робить, як почуває себе. Дайте йому зрозуміти, що Ви не заперечуєте, сказавши, "мені плювати, що у тебе член маленький". Іноді краще, що можна зробити, це показати а не розповісти. Сексуальний досвід, знайти інші способи, щоб почувати себе добре разом, і не намагайтеся змусити його говорити про пеніс.

Тепер за сексуальні поради речі. Регулярні проникнення в "нормальній" позі, як місіонерської або раком може не працювати для вас. Оральний секс - це відмінний варіант для вас обох. Якщо ви збираєтеся зайнятися сексом, включіть також секс-іграшки для вашого задоволення, наприклад маленький вібратор. Використовувати його пальці, щоб стимулювати свій клітор, поки він всередині вас. Покажіть йому, як добре такі речі відчуваєте, і в кінці кінців, щоб будувати впевненість і змусити його відчувати себе більш комфортно.

Ваше мислення абсолютно праве: головне, що ти любиш цього хлопця, що він робить тебе щасливою, і те що ви дуже підходите один одному. Розмір пеніса не має значення! Ви, хлопці, можете шукати способи, щоб задовільнити один одного для того щоб почувати себе добре. Я впевнена, що у вас це получиться!

 

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (10.05.2016)
Переглядів: 1055 | Теги: малий член, розмір члена | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::