MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Волосся На Лобку, Голити Там

Росте волосся і на лобку, в перший раз це може бути і страшно, але є хороша новина і полягає вона в тому, що Ви не єдина, хто не знає, що робити. Якщо ви не знаєте про подальші дії, ви повинні прочитати нижче поради про те, як впоратися з лобковими волоссям. Пам'ятайте: робіть так, щоб ви відчували себе комфортно.

Не хвилюйся!

Це нормально. Ти тільки досягла статевої зрілості, перш ніж вони з"явилися, і від цього нікуди не дінешся. Деякі люди мають більше волосся, ніж інші, але є мати багато волосся-це абсолютно нормально." Не турбуйтеся через волосся. Якщо це не турбує вас, то ви можете просто залишити все як є! Кожен стає волохатим, у деяких людей просто росте волосся швидше чи помаліше, і це нормально!
Навіть якщо ви відчуваєте себе "одинокою" волохатою, пам'ятайте: всі були такі. Навіть якщо ніхто з ваших друзів не говорить про це, вони знають, що це таке.

Поголіть Якщо Хочете

Я б сказала, що просто підголюйте, коли це можливо. Я знаю деяких людей, які голять всю зону бікіні, але я голю тільки зовні, те що видно, коли я ношу трусики плавки. Навіть якщо ви хочете спробувати голитись, то не голіть відразу все! Просто робіть те, що зручно.

Або Обрізайте

Якщо це дійсно турбує вас, вкоротіть волосся ножицями акуратно! Якщо Ви не хочете порізатися там... більшість людей вважають, що голити там дійсно незручно і свербить, і це насправді не здорово, а просто обрізати ножицями нормально. Особливо коли в тебе місячні, занадто багато волосся-це не весело. Якщо це те, що дійсно турбує вас, ви можете обрізати його в міру необхідності.

Не Пустити Бактерії

Було сказано, що "бородаті" вагіни насправді набагато чистіші, ніж поголенні, тому що волосся запобігає потраплянні будь-яким небажаним бактеріям." Це вірно! Волосся там насправді може допомогти запобігти потраплянню бактерій до піхви, як і допоможе вам залишатися здоровими!

Робіть Те, Що Змушує Вас Почувати Себе Зручно

Багато людей взяли з порно, що всі жінки голять там, але це далеко від істини. Це досить важко голити там. Деякі жінки відчувають себе більш комфортно, будучи повністю виголені, іншим це нервування не довподоби.
Не дозволяйте повірити в нереальний ефект порно. Навіть якщо ти хочеш поголити там, це має бути повністю твоє рішення!

Спробувати Ваксинг

Якщо волосся дійсно вас турбує, але Ви не хочете поголитися,то спробуйте віск. Він може видалити волосся на довше і краще, ніж гоління!

Гоління з кондиціонером 

Може допомогти зберегти шкіру гладкою і без волосая. Тільки обов'язково потрібно голити в тому напрямку, що росте волосся!

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (26.09.2016)
Переглядів: 964 | Теги: (волосся на лобку, голити там | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::