MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Успіх та кар'єра

Я в себе вірю!

Чи буває тобі ніяково, якщо ти потрапляєш в нову тусовку? Чи правда, що на вечірці ти найчастіше просто шепочешся з подружкою?Чи часто тобі здається, що інші виглядають набагато кращими за тебе?
Якщо ти на всі питання, відповіла "ні", можеш далі не читати. Правда-правда, почитай іншу статтю, з'їж шоколадку або подзвони подружці. А ось якщо ти призналася сама собі, що якісь з цих проблем тобі знайомі, то теж поки далі не читай.
Приготуй дзеркало, ручку і листок паперу. Краще два. Готово?
Приступаємо до боротьби з невпевненістю в собі.
Беремо перший лист паперу і пишемо, що тобі в собі не подобається. Вимучувати нічого не треба. Пиши тільки те, що легко і швидко прийшло тобі в голову.

Тепер приступаємо до розбору польотів.
Все, що ти написала, треба розсортувати на 3 групи: незадоволеність зовнішністю, недоліки спілкування, брак здібностей. Наприклад,  "у мене безглузді вуха" - це про зовнішність, "я - недотепна" - це, швидше відноситься до спілкування, "а у мене не виходить вправно стояти на роликах, як Светка" - це здібності.

Найчастіше, більше всього пунктів потрапляє в першу групу. Чим тільки ми не буваємо незадоволені. Кожна частина тіла або дуже велика, або дуже маленька, або крива, або пряма. Від брів до великих пальців ніг - немає того, що може не потрапити в цей список. А зараз подумай, чи представляєш ти собі людей як такий суповий набір. Немає. І ніхто так не представляє. Ніхто не роздивляється тебе з лупою або рулеткою, щоб співвіднести частини твого тіла із стандартами. Більш того, кожен в першу чергу думає про свої недоліки. Замість того, щоб думати про твої худі коліна, кожен думає про свої, схожі проблеми. Про дуже широкі брови, маленькі очі або вуха, що стирчать.
А зараз бери ручку і на іншому листі паперу пиши, чим ти задоволена в своїй зовнішності.

Пунктів повинно бути не менше.
А зараз

ПРАВИЛО НОМЕР 1.

Всякий раз, коли тобі приходить в голову, щось з першого списку, тобі треба повторити про 
себе список номер 2. Тому носи його з собою, можеш навіть доповнювати його. А зараз бери в руки дзеркало, подивися в нього на себе, і голосно і переконливо прочитай весь цей список своїх достоїнств. Це краще всього проробляти щодня з ранку.

Що у нас в другій групі? Те, що заважає тобі спілкуватися так, як ти хочеш? Якщо мова не йде про паніку і втечу при будь-якій спробі діалогу, секрет ідеального спілкування простий. Більше слухати. Всі, абсолютно всі хочуть, щоб їх слухали. Твоя мовчазність і здатність вислухати співбесідника - це гідність, а не недолік.
Проте говорити все ж таки доведеться. Тому найголовніше, що тобі треба запам'ятати - упевнені в собі люди мають власну думку. Тільки так і можна висловити щось дотепне, інтересне, нове.

Отже ПРАВИЛО НОМЕР 2.
Частіше говори "Я думаю", "Я вважаю", "А я упевнена". Постав собі мету. Хоч би три рази на день використовувати будь-яку з цих конструкцій.
Ну, і третій пункт, це, сама розумієш, частіше питання тільки бажання досягти поставленої мети. Але ми люди розумні, навряд чи там у тебе записано "хочу бути космонавтом", або "чому я не пою голосом Лучано Паваротті".

Тому ПРАВИЛО НОМЕР 3. Найпростіше.
Якщо хочеш чогось добитися, головне - щодня щось робити для досягнення цієї мети.
Стати упевненою в собі можна. Це під силу будь-якій з нас. Не бійся помилок і труднощів. Упевнені в собі люди теж їх здійснюють. Саме це джерело досвіду.

Зроби перший крок до того, якою ти хочеш стати. Порви лист зі своїми недоліками на дрібні шматочки, встань у дзеркала, візьми в руки лист з достоїнствами і... Ти знаєш, що робити.


Джерело: http://knopa.info/forum/99-5131-1
Категорія: Успіх та кар'єра | Додав: Olenka (18.12.2016)
Переглядів: 626 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::