MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Як зайнятися петтінгом? (Попередні ласки перед сексом.)

1
Партнери повинні добре знати, що приносить їм найбільше задоволення. Краще починати з ніжного дотики і погладжування навколо статевих органів. Якщо партнер не відчуває задоволення можна посилити дотик або, наприклад, змінити його напрямок. У жінок варто орієнтуватися на клітор, а у чоловіків на яєчка.
2
Поцілунки навколо статевих органів. Можна почати з поцілунків живота, спини або сідниць для кращого збудження статевих органів, в подальшому ви можете перейти до словесних ласк.
3
Петтінг включає в себе також і анальні ласки. Вони можуть бути дуже приємними як для жінок так і для чоловіків, тому що навколо прямої кишки є сильні нервові закінчення. Ласки, анальні можуть включати в себе дотики, поцілунки і облизуючи, а якщо у вас є на це бажання також анальний секс. Однак, якщо ви ніколи цього не робили, необхідно подбати про підходяще зволоження заднього проходу, що допоможе вам з легкістю вставити в нього пеніс. Перш, ніж ви вставите пеніс в анус, спочатку акуратно вставте палець, потім другий, щоб "звикнув" анус "чужорідного тіла". Однак варто знати, що більшість пар не рішаються,на анальний секс, навіть після початку статевого життя. (можливо через біль або інші моральні явища)
4
Чоловік може пестити статеві губи своєї партнерки, одночасно стимулюючи дотиком губ її клітор. Жінка під час поцілунків пеніса з успіхом може пестити пальцем анус партнера. Вставити палець в анус чоловіка, для нього можу бути це дуже приємним і незвичним. Тут також слід використовувати зволожуючі засоби. Іноді слина не є достатнім зволоженням, а анус не виробляє слиз.
Поради
Кожна людина індивідуальна, тому не робіть нічого силою.
Не бійтеся говорити про те, що приносить вам задоволення.

Категорія: Секс | Додав: Olenka (09.07.2016)
Переглядів: 794 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::