MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Як Зробити Анальний Секс Менш Болючішим

Здорово, що ви хочете спробувати щось нове з вашим партнером! Анальний секс насправді стає досить поширеним, але це все-таки те, що ще є ~табу~ і ризиковано. А деякі дівчата кажуть, що їм це подобається, це в основному те, що Анальний секс є більш незручним і більш болісним, ніж традиційний секс. Багато дівчат казали, що  потрібно зробити кілька разів, щоб пристосуватися , деякі дівчата не можуть пройти повз біль, і деякі дівчата люблять його. Для кожного воно різне! Але якщо ви хочете, дати йому реальний шанс, є безумовно деякі речі, які ви можете зробити, щоб зробити анал менш болючішим.

Я радився зі своїм другом доктором Шеррі Росс з сайту HelloFlo (місячних пакет вам у вашому житті в даний час) за деякими законний рада. Вона сказала, що "в той час як чоловіки хочуть спробувати це і подобається жінкам більше мислення 'тільки існують!' Для багатьох жінок, які мають анальний проникнення пеніса-це боляче, навіть якщо  змащені." Це не означає, що це неможливо! Ось декілька порад:

Доктор Росс пропонує почати повільно. Вона сказала: “деякі жінки пхають палець або два в анус, щоб допомогти розтягнути вхід. Після того, як анус є більш відкритим пеніса може спробувати більш комфортно увійти". Ваш партнер повинен. 

Доктор Росс має ще одне важливе зауваження: “Ваш партнер повинен завжди надягати презерватив. Поки ви не завагітніти через Анальний секс, ви все ще в небезпеці для інфекцій, що передаються статевим шляхом." Анальний секс має і інші побічні ефекти. Доктор Росс каже, що це відомо для “збільшення м'язів навколо ануса вільні і простягнув. З часом ця втрата може зробити це важко контролювати свої випорожнення. Анальний секс також може викликати сльози навколо ануса і посилити геморой". Всього-то треба тримати в голові!

Вона додала: “експерименти в ліжку це весело і приємним для більшості пар. Поки визручно і погоджуєтесь з сексуально нюансів, що я кажу, мають велике час! Спілкування і чесність-це ключ".

Категорія: Секс | Додав: Olenka (22.06.2016)
Переглядів: 811 | Теги: Анальчик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::