MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Жіноча фригідність. Прояв і причини фригідності. Як лікувати і профілактика фригідностіСаме слово «фригідність» походить від латинського frigidus – холодний. Жіноча фригідність є досить серйозною проблемою. Деяка ступінь фригідності, згідно з даними досліджень, спостерігається у 40% жінок.

Прояви фригідності

Фригідність проявлятися може по-різному. Деякі жінки відчувають неприємні відчуття під час сексу і намагаються його уникати. Інші можуть під час близькості відчувати помірно приємні відчуття, алеоргазму не отримують. Фригідність може бути постійною або періодичною.

Іноді жінка буває практично байдужа до сексуальних контактів, але при цьому їй подобається фліртувати з чоловіками і залучати їх.

У заміжжі фригідність жінки часто можуть відчувати задоволення від близькості з чоловіком. Однак це відчуття носить чисто психологічний характер, коли жінці приємно приносити задоволення своєму коханому. Але поцілунки, ласки і обійми викликають у неї при цьому тільки дуже слабку ступінь збудження. Такі жінки майже не бачать еротичних снів. Вони також зазвичай не відчувають потреби в мастурбації.

Діагноз фригідності може поставити тільки лікар-сексолог. Перш за все, для цього жінці потрібно пройти ретельне обстеження. Лікар повинен спершу з’ясувати причину проблеми. Необхідно також отримати консультацію таких фахівців, як ендокринолог, гінеколог та ін. Це допоможе виключити фізіологічні причини. Психолог може допомогти виявити приховані психологічні чинники.

Причини фригідності

Найчастіше у виниклому стані винувато поєднання відразу декількох причин, які прийнято поділяти на соматичні, психічні і мікросоціальні.
Часто фригідність може супроводжувати депресію, психопатію та ендогенні психози. Нею зазвичай страждають жінки, які занадто недовірливі, сором’язливі, нерішучі і схильні до фіксації на негативних емоціях.

Дуже поширеними причинами фригідності можна назвати психічні травми, які пов’язані з хворобливою дефлорацією, спробою до згвалтування. Жінка також може побоюватися завагітніти або того, що відносини отримають розголос.

При відсутності оргазму жінка може зациклитися на цьому, що також призводить до фригідності.Оргазм при цьому часто відсутній через порушення проходження нервового імпульсу. Цей імпульс повинен при подразненні дійти до потрібного відділу головного мозку, що і призводить до скорочення м’язів – оргазму.

У деяких випадках постійні переживання і страхи призводять до свого роду замикання, яке і обриває імпульс.

До фізіологічних причин можна віднести, перш за все, нейрогуморальні порушення: андрогенна недостатність, дисфункції яєчників або ураження глибоких структур мозку. Дуже поширеною причиною фізіологічної фригідності можна назвати венеричні та гінекологічні захворювання.

Причиною тимчасової втрати або ослаблення статевого потягу і фригідності можуть також стати авітамінози, постінфекційна астенія чи сильне розумова або фізична перевтома. Зустрічаються і сегментарні ураження нервової системи різного характеру.

У ряді випадків фригідність виникає через вроджених патологій розвитку статевих органів, а також наявності гінекологічних запальних захворювань.
Дуже поширеною причиною холодності жінки в ліжку стає статева неграмотність, недосвідченість чи лінь її партнера. Часто чоловіки не знають, як потрібно правильно пестити жінку, щоб підготувати її до статевого акту. Або вони просто не бажають робити це належним чином.

Важливим фактором також може стати і виховання. Для правильного формування сексуальності у дівчинки, необхідно давати їй максимум ласки й уваги в перші три роки життя. Також іноді виховання буває занадто суворим. Такі дівчатка виростають дуже сором’язливі і затиснутими.

Як лікувати фригідність

Фригідність є хворобою, яку потрібно лікувати. Якщо лікар виявляє фізіологічні порушення, то лікування повинно бути спрямоване на їх усунення.

Для лікування психологічної фригідності необхідно, перш за все, бажання самої жінки. Цей процес є досить тривалим. Іноді проводиться спільне лікування статевих партнерів. Спеціаліст під час лікування може застосовувати психологічні та медикаментозні методи, а також фізіотерапію та іглорефлексотерапію.

У психологічному аспекті лікування украй важливим вважається особистий контакт пацієнтки з лікарем. Жінка повинна довіряти фахівцеві і щиро хотіти вилікуватися.
Є навіть спеціальні сексологічні тренажери. Вони показують, наскільки жінка вміє розслабляти м’язи піхви і як вона може володіти своїм тілом. Ці вміння допоможуть їй також володіти і своїм психічним станом під час статевого акту.

Позбутися від фригідності дуже важливо. Як відомо, відсутність повноцінного секс?

Категорія: Секс | Додав: Olenka (31.03.2016)
Переглядів: 1009 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом