MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 12:21 | Повідомлення # 196
Повідомлень: 4515
На жаль справдилося саме те, чого я боявся і від чого тікав.
Усі 33 роки в Україні відбувалося одне і те саме: мені казали «зараз важко — але ми боремося, треба потерпіти — і скоро будемо жити як у Європі». Так казали після набуття незалежності («годі годувати Москву»), так казав Ющенко коли на першому Майдані вижинали Бандюковича, так казали на другому Євро — Майдані коли остаточно зробили «Європейськи вибір», так казав Порох, коли обіцяв закінчити АТО, так казав Зеленський, коли запрошував «на шашлики».
І кожного разу відбувалося тільки навпаки: долар дорожчав, ціни росли, тарифи підвищували, банки банкрутували, люди зубожіли, а закінчилося взагалі підправкою громадян на смерть!
Але навіть при цьому люди продовжують терпіти! Вони пристосовуються до «нової нормальності». Скажуть ходити у протигазах — так треба, забирають 100 людей у день на смерть — ну моя черга може не скоро дійде, «Конституція на паузі» — та українці вже давно не вірять у закон та суди. «Треба ще потерпіти 2-3 тижні, 2-3 місяці, 2-3 роки ... а може ще 2-3 століття поки кляті москалі остаточно вимруть.»
З самого початку України найкраще виживали і пристосовувалися ті, хто не вірив державі, плював на закони та піклувався тільки про свою кишеню. Вони і зараз не бідкаються: для кого війна — а для кого мати рідна. А от слухняні громадяни — лохі і терпіли — завжди були безправними рабами.
Якби у мені в Україні було щасливе життя, яке варто захищати, то можливо не так важко було б наважитися піти у захисники. Але я усе життя чекав поки нарешті стане можна жити, а не виживати — і зараз замість життя пропонують тільки стати героєм? Вибачайте — я не герой. Я боягуз і втікач. Моєї сміливості вистачило тільки на те, аби перестати бути терпілою та почати жити так, як я давно хотів.
Мені соромно перед тими, хто боронить Україну. Мені досі болить за мого родича, який загинув у безнадійному штурмі. Я допомагав чим міг — але своє життя віддати державі не готовий. Тому доводиться шукати іншу державу, де ціна бути громадянином не така велика.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 15:13 | Повідомлення # 197
Повідомлень: 4515
Головне — знайти роботу не більше 20 годин на тиждень. 40 годин — це життя заради роботи, а не навпаки.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 15:16 | Повідомлення # 198
Повідомлень: 4515
Робота по 40 годин на тиждень — це «життя заради роботи», а не навпаки. Більшість людей, які так працюють, не дуже щасливі у будь-який країні. І, насправді, не дуже продуктивні на роботі!
Звичайно, це ще залежить від віку: у 20 років можна після роботи іти тусити до 4 ранку і потім ще якось працювати. Після 30 такий фокус вже не проходить.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 17:30 | Повідомлення # 199
Повідомлень: 4515
https://i.postimg.cc/SNh1Jm38/m-Grz-G263h-Ts.jpg
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2023, 10:23 | Повідомлення # 200
Повідомлень: 4515
київська однушка яка зараз коштує $76к (а купувалась за 55) приносить у рік $4800, відкидаємо податок 5% і все одно це вигідніше облігацій і має ще потенціал до зростання. це реальний варіант, який можливо хоч зараз купити вже з орендарем та контрактом на рік.
якщо є куди вкладати під 6+ відсотків з рівнем консервативністі як у нерухомісті — добре, у більшості такого варіанту нема. про Львів нічого не знаю, як на мене потяг вже пішов
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2023, 10:25 | Повідомлення # 201
Повідомлень: 4515
Было в какой-то мере даже забавно наблюдать, как в феврале-марте 2022 побежавшие на запад киевляне полной ложечкой хаванули свое же отношение к дончанам и луганчанам в конце 2014 — начале 2015.
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2023, 10:28 | Повідомлення # 202
Повідомлень: 4515
Гроші не головне, і гроші головне одночасно в цьому і є протирічча. Власне, якось було таке саме інтерв’ю коли хлопець з Google в Ntflix перейшов, то так то сяк писав, що то через те, що значно краше платили, та потім сказав — «Ні це не через гроші». Я вам більше скажу, різні розумні психологи кажуть відмести ці бурління туди сюди та казати прямо як є, включно самому собі — через гроші. Коли ви працюєте в наймі — це не ваш бізнес, з вами не поділяться прибутками як вони будуть та в долю не візьмуть якщо це не було додатково обговорено, разом з тим якщо усе завалится — виженуть може ви не втратите вкладених грошей при цьому але втратите час за який могли би ці гроші заробити іншим методом, чи ще якось провести, також могли займатись чимось, що на ринку не витребувано. Тобто не працюйте за ілюзію, а то станеться як у героїні статті в банку. Коли це ваш бізнес, для окремих представників є принциповий момент нізащо в наймі не працювати. Для купи народу це табу, краше навіть меньше заробляти на загал — але бути самому собі хазяїном. От нова мода в Долині говорити як я це почув : «Хочу заробити достатньо, щоб робити те, що мені подобається і не мати боса». Власне є сенс, бо бос може бути от таким www.youtube.com/watch?v=CHzdxly0Y9Q і терпи його.
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2023, 10:29 | Повідомлення # 203
Повідомлень: 4515
Гроші не головне, і гроші головне одночасно в цьому і є протирічча. Власне, якось було таке саме інтерв’ю коли хлопець з Google в Ntflix перейшов, то так то сяк писав, що то через те, що значно краше платили, та потім сказав — «Ні це не через гроші». Я вам більше скажу, різні розумні психологи кажуть відмести ці бурління туди сюди та казати прямо як є, включно самому собі — через гроші. Коли ви працюєте в наймі — це не ваш бізнес, з вами не поділяться прибутками як вони будуть та в долю не візьмуть якщо це не було додатково обговорено, разом з тим якщо усе завалится — виженуть може ви не втратите вкладених грошей при цьому але втратите час за який могли би ці гроші заробити іншим методом, чи ще якось провести, також могли займатись чимось, що на ринку не витребувано. Тобто не працюйте за ілюзію, а то станеться як у героїні статті в банку. Коли це ваш бізнес, для окремих представників є принциповий момент нізащо в наймі не працювати. Для купи народу це табу, краше навіть меньше заробляти на загал — але бути самому собі хазяїном. От нова мода в Долині говорити як я це почув : «Хочу заробити достатньо, щоб робити те, що мені подобається і не мати боса». Власне є сенс, бо бос може бути от таким www.youtube.com/watch?v=CHzdxly0Y9Q і терпи його.
 
АнонімноДата: Середа, 18.10.2023, 20:53 | Повідомлення # 204





https://www.olx.pl/d/oferta/modul-nissan-leaf-i-1szt-8-4v-40a-CID99-IDUgP53.html
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.10.2023, 12:56 | Повідомлення # 205
Повідомлень: 4515
З економічної точки зору в мене все ок. В мене добра робота, добра зарплата, з цим проблем немає. Але коли я дивився як перед виборами вони педалюють питання не тільки українців, а й україни в цілому, то зрозумів, що це їхня тенденція на найближчі років десять. І завдяки політичним розгонам антиукраїнський настрій піднявся до дуже високого рівня. І я не хочу кожні два роки слухати ці істерики. Я не хочу слухати про побиття дітей за те, що вони говорять українською, я не хочу слухати погрози футбольних фанатів навчити українців, тощо. В мене немає права голосувати в польщі, тому я голосую єдиним доступним для мене способом- ногами.
 
АнонімноДата: Пятниця, 20.10.2023, 22:00 | Повідомлення # 206





https://allegro.pl/oferta/panamalar-zewnetrzna-kamera-do-monitoringu-1080p-wi-fi-ip65-wodoszczelna-14526658200

Додано (20.10.2023, 23:35)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=4KCygrn6FDw

Додано (22.10.2023, 12:19)
---------------------------------------------
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3946508.html

 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.10.2023, 10:42 | Повідомлення # 207
Повідомлень: 4515
Україна була, є і буде.
Всі хто поїхав і облаштовує життя, — створюйте українські спільноти, не асимілюйтейся повністю, — світ тісний.

До кого у українців, які залишились в Україні, і прийняли всі тягості і ризики, буде більша лояльність — до узбеків/гостей інших національностей, які мовчки вкладуватимуть в фастфудах, або до виїхавших? Без опитування звісно відповіді не дізнаємося, але не варто очікувати лояльності після відмови поділяти ризики. Це також передбачувано
На рахунок пенсіонерів, насправді питання могло б лишатися по договору з колективним заходом, різними методами вирішення, включно з реалізацією правових зобов’язань забезпечувати своїх близьких пенсіонерів (батьки) виїхавших, або, простіше, договоритися про перерахування податків.
На рахунок «нехай валять» — а який наратив ви чекали? Повертайся на все готовеньке? Дивно було б чекати такий наратив і не брати до уваги різні вклади, починаючи з вибору
 
OlenochkaДата: Вівторок, 24.10.2023, 16:56 | Повідомлення # 208
Повідомлень: 4515
Музика, подорожі, садівництво. Зазвичай це нахрюкатись пива під серіал. От хобі дорослих людей.
Насправді не дуже велика кількість людей відповідають образу «нахрюкатися під сериал» їх багато але це не більшість. Жінки коли половина «відгуляла» беруть тих в оберемок та займаються різними родинними активностями ака вихованням дітей, ремонтом, дачою, будівництвом, подорожами, шопінгом, тощо. І чесно кажучи, тато, який «сидить в танках» щовечора замість участі в цьому ну таке собі. Краще б вже пив пиво бо тоді він був би умовно з родиною.
 
АнонімноДата: Вівторок, 24.10.2023, 20:37 | Повідомлення # 209





https://www.pravda.com.ua/news/2023/10/24/7425570/

Додано (24.10.2023, 21:50)
---------------------------------------------
Як правильно відмітили люди в коментах, у будь-який час може статися якась непередбачувана фігня (війна, економічна криза, крах банків, зміна законів і т.д.) і всі ці мільйони на рахунках можуть перетворитися на космічний пил, а потік пасивного кешу зникнути і тоді хоч помирай.

Тому окрім роботи (План А) та FIRE (План Б), має бути ще й План В — маленька непримітна хатинка з погребом у глухому селі, склад консервів з десятиріччями строку придатності і надійне авто, щоб туди дібратися. Ну ще колодязь/скважина з доступом до чистої води.

Бо як не крути, ми не роботи, а біологічні істоти з цілком певним набором потреб. І більш абстрактні потреби, типу потреби у самореалізації від досягнення власних мрій, а не робота «на дядю», можна задовольняти лише коли базові (їжа, вода, повітря, місце для сну) закриті.

Так що яким би раєм не здавався FIRE, пасивний дохід, життя без роботи і т.д. — завжди треба мати базу, фундамент, до якого можна повернутися у найгіршому випадку, коли все піде шкереберть. Якщо не піде — то й слава богу. А якщо все ж таки піде, а фундаменту не буде, а знайти нове джерело доходу швидко не вдасться — ви уявіть, як тупо буде померти з голоду, коли ви раніше були мільйонером-айтішником :D

***

Щодо безпосередньо теми статті — мені зараз 32, активно копив гроші весь період кар’єри, звичайно з джунівської зп відкладав копійки, більш-менш нормальні збереження почалися з мідловської і сеніорської зарплат. У 35 (через 3 роки) досягну рівня, коли середньомісячний дохід з інвестицій буде більше, ніж середньомісячні витрати, тобто фактично наступить той самий еталонний момент для FIRE. Але звільнятись не планую, бо хочеться вийти на рівень пасивного доходу, який дозволить жити набагато комфортніше, ніж просто скромним життям звичайного українця. Так що мабуть «вийду на пенсію» десь між 50 і 55 роками.
Одружуватися і заводити дітей не планую, буду все життя жити егоїстично у власне задоволення, у заповіті все майно передам рідній сестрі і племінникам, скільки б там не було відміряно часу після 55.

Додано (25.10.2023, 20:27)
---------------------------------------------
https://singatron.com/wp-content/uploads/2SJ3166-007111F.pdf

Додано (25.10.2023, 20:56)
---------------------------------------------
https://pl.aliexpress.com/item/1005004613728205.html?gatewayAdapt=glo2pol

 
OlenochkaДата: Четвер, 26.10.2023, 10:33 | Повідомлення # 210
Повідомлень: 4515
В Канаді величезна масса украінців які "шалено" люблять Україну але ні за що не хочуть ні повертатися туди, ані жити в ній, ані платити там податки, ані відбудовувати іі після війни. Цікавий "патріотизм"- таке кохання Украіни здалеку. Ще й щире кохання ! Кохання на вiдстанi !
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом