MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту
OlenochkaДата: Середа, 08.11.2023, 11:53 | Повідомлення # 226
Повідомлень: 4515
Де запропонували більше, туди і пішов.Яка різниця яка зарплата, коли це твоя домівка і твої рідні ?Хіба країну, батьків і родину у якій народжуєшся обирають ?Чи потрібно покинути батьків, або піти до багатших батьків, бо твої бідні ?Всеодно ями 2*1 вистачить усім і туди не заберете свої гроші, та й совісті за них не купиш.
 
OlenochkaДата: Середа, 08.11.2023, 16:29 | Повідомлення # 227
Повідомлень: 4515
Можу з власного досвіду додати пару слів про Канаду. Якщо коротко, то це одна з найгірших країн, де мені довелося пожити. В цілому, тут є всього 3 більш-менш нормальні міста, — Торонто, Ванкувер ти Монреаль, все інше, то тільки якщо вам подобається жити у лісі, а з розваг мати можливість тільки койотів та єнотів ганяти. Але будьте готові до того, що рівень сервісу абсолютну у будь якій сфері навіть у трьох названих вище містах буде в рази гірший, ніж в Україні. Але два найбільші мінуси, які роблять цю країну непридатною для проживання — то податки та медицина. Медицини, вважай, що нема взагалі, тому будьте готові у разі чого лікуватися травами та гуглити діагноз в інтернеті. Податки — то окрема тема, влада тут грається в соціалізм, тому податкова система прогресивна, і чим більше ти заробляєш, тим більше віддаєш на благо тих, хто заробляє мало. В АйТі будьте готові віддавати половину своєї зарплатні на податки.
готуйтесь що недвіга у Канадці це просто жесть. В Европі можна замок за ті же кошти купити.
 
OlenochkaДата: Середа, 08.11.2023, 16:34 | Повідомлення # 228
Повідомлень: 4515
Життя — воно не тільки у компі. Якщо за 3-6 місяців на волі вам геть нічого не сподобалося на Землі — то мабуть далі краще іти здаватися психотерапевтам. Якщо ж таки щось зачіпило (море, гори, джунглі, дайвінг чи параглайдинг) — то повторіть для себе наступні 2 фрази:
1) У мене залишилось 10 — 20 років здорового життя коли я ще (майже) усе можу. Це усього 10 — 20 зим і літ — не так багато у порівнянні з розміром Землі.
2) Я можу собі дозволити жити у працювати у будь-якому (майже) місті Землі. Обирати де проводити зиму чи літо (а також забути про сіру осінь).Йти в девопс? Що треба довчити? Пайплайни, ci/cd, докери, баші з павершелами, знаю, що ще треба?А яка мета? Якщо заробляти більше грошей — тоді має сенс грати ризикованіше. Якщо вже є «подушка безпеки» — ідіть співзасновником у стартап. Пощастить — справді великі гроші (які не заробиш девопсом). Маєте стартовий капітал? — логічно використовувати його аби підняти більше грошей. Інвестуйте, вкладіться у бізнес (звичайно не в Україні).AI/ML? Скільки по часу займе?Можна «повернути молодість» і піти у науку. Закінчити аспірантуру, серйозно займатися моделями, алгоритмами, писати формули замість фотошопства. Думаю займе увесь час, буде важко (не як у 20 років) — але якщо це справді цікаво то має сенс. Також наука — це непогані гроші, звання, пенсія.Менеджмент? Чи є там хоч якась потреба в колишніх девелоперах?Звичайно! Але менеджмент — це про спілкування з людьми. Якщо це подобається, якщо вдавалося бути «душею компанії», лідером — то можна спробувати. Також менеджер може працювати звідки завгодно — навіть з телефона і має можливість подорожувати за рахунок відряджень.
Зі свого досвіду знаю що «найстрашніша в’язниця — у нас у голові». Нас обмежують тільки власні страхи і комплекси (окрім фізичних вад). От чому нема універсальних порад: «мишки не стануть їжаками» — кожна людини мріє про своє і боїться робити щось своє. Отже єдина універсальна порада: тікай від своїх жахів — рухайся ближче до своїх мрій!
 
АнонімноДата: Середа, 08.11.2023, 23:38 | Повідомлення # 229





https://youtube.com/watch?v=eY4q0BxDfSA&feature=shared

Додано (09.11.2023, 00:37)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/shorts/1LF4lyV7yLw

 
OlenochkaДата: Четвер, 09.11.2023, 18:39 | Повідомлення # 230
Повідомлень: 4515
https://exchanger.money/cards/home/wmz/uah
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.11.2023, 15:46 | Повідомлення # 231
Повідомлень: 4515
https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/10/7428194/
 
LjyutroupДата: Пятниця, 10.11.2023, 19:24 | Повідомлення # 232





I'm very cute and slim unmodishly and I want to meet you. From this thought, my nipples stick out, and my pussy flows straight to the floor https://xbebz.freelovehere.net/?utm_source=3f33acd3b135bb12&s1=12179&s2=1585765&j1=1
marl-pit
 
АнонімноДата: Субота, 11.11.2023, 16:09 | Повідомлення # 233





https://www.youtube.com/watch?v=6GIZaTYBbfc

Додано (12.11.2023, 01:50)
---------------------------------------------
Я могу жить и на 300$, и так и делал например когда копил на первую квартиру. Но это нельзя назвать комфортной жизнью. Комфортная жизнь-это когда у тебя есть жилье квартира и загородный дом. Знаешь сколько стройка стоит? Никакие лобстеры и рядом не лежали.
Тут писали про машину в кредит. так вот, машина в кредит -это не комфортная жизнь. Потому что тебя сейчас уволят, будешь сидеть пол года без работы, чем кредит будешь покрывать?

Додано (12.11.2023, 01:59)
---------------------------------------------
Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)

Додано (12.11.2023, 14:16)
---------------------------------------------
Мій пойнт простий, здорову їжу можна виростити (город,сад,поле,господарство) і готувати самостійно.

Додано (12.11.2023, 14:18)
---------------------------------------------
Не заховаєтесь ви в своїй елітній квартирі чи будинку від того що назовні, купувати дорожчі сири швидко набридає. Якщо вже є серйозні вільні кошти — круто їх вкласти у щось з найбільшим можливим впливом, де б співпали ваші особисті інтереси (інакше буде мало мотивації) соціальні потреби/запити і бізнес інтерес. Хтось відкриває кавʼярні, хтось цікаві хобі-, спорт-, по інтересах- клуби. Грамотне інвестування ок, але відстрочить просто ваше питання. Або дітей побільше заводьте і всі проблеми відпадуть)

 
OlenochkaДата: Понеділок, 13.11.2023, 12:37 | Повідомлення # 234
Повідомлень: 4515
Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок . 
Тут писали про машину та квартиру в кредит. так ось, машина та будинок в кредит-це не комфортне життя. Тому що як тебе зараз звільнять, будеш сидіти півроку без роботи, чим кредит будеш покривати? Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)
Якщо немає свого то раджу попрацювати закордоном 5-8 років та повернутися в свою країну і купити там квартиру,побудувати будинок чи мати страт на бізнес? Так , ти отримуєш свободу.
Адже , маючи додатковий дохід зі здачі картири , бізнесу ти маєш можливість працювати всього навсього 3 дні на тиждень (пів ставки). Решту коштів до зарплати тобі додає квартира,бізнес.
Просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Є вільний час на родину,читаєш книги,маєш час на хобі,рибалку,ліс,город та сад. (насолоджуєшся).
У випадку іпотеки закордоном , ти раб на 25років у гарній обгортці. (є страх втратити роботу,та потрібно вставати кожного ранку на роботу протягом 25років мінімум). Працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 13.11.2023, 15:59 | Повідомлення # 235
Повідомлень: 4515
https://www.epravda.com.ua/news/2023/11/13/706528/
 
АнонімноДата: Понеділок, 13.11.2023, 21:05 | Повідомлення # 236





Поломаний телевізор з робочою матрицею у Києві 
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/ergo-le32ct5000ak-bu-pod-vosstanovlenie-IDSU03z.html
2500грн

Додано (13.11.2023, 23:56)
---------------------------------------------
Вітаю з днем народження. Бажаю залишатися завжди такою доброю, розважливою, справедливою, турботливою, ніжною, жіночною, красивою, енергійною як зараз.
Гармонії з собою та щастя, спокою.

Ну і стандартно

Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя. Міцного здоров'я та нехай поруч будуть лише віддані друзі і завжди оточують лише найкращі люди!

 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.11.2023, 12:07 | Повідомлення # 237
Повідомлень: 4515
Є у Ужгороді Ergo 32dh 3000 -(1500 грн) під ремонт, засвічується екран на секунду і вимикається( міняти конденсатори)
Там тоже ставили матрицю boei320wx1
Можна попросити фото
https://www.olx.ua/d....8V.html
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.11.2023, 15:05 | Повідомлення # 238
Повідомлень: 4515
Роскидала нас по свiтi жидоцькая владаКого в Африку заперло когось в Эмiрати, хтось поïхав аж до штатiв,там долi шукати.
А ми в Польшу всi втiкали яблука збирати.
Робим-робим-заробляэм, квартиру податки ми заплатим та нiц з того ми не маэм эдринь твоя мати.
Хтось пробився доробився тай дивится з гори,пiдгребе тебя пiд себе,тай щей нарiкаэ.
Видно ти iз Украïни iз його ти краю, але ти iз западенцiв полiтику рiшаэ.
Не дивится на то краще що ми працовитi,не крадемо та не п'эме, фету не вживаэм.
За що скажи пане боже нашi Украïнцi,як той плевел що в пшиницi нас знеуважають.
Може вони позабули заповiд Тараса,я ïм пригадаю.
Любiтися брати й сестри у чужому краю як лиш можна помогайтесь,та про свою недоленьку завжди памятайте.
Бо не з добра пiшли люди з рiдноï оселi.
Жидва вигнала вас люди у свiт вiдïзжати та на старiï родичi дiток залишати.
А свiт рiзний, люди рiзнi,так там i братайтесь,та про свою недоленьку внукам повiдайте.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.11.2023, 22:05 | Повідомлення # 239
Повідомлень: 4515
Олег Senior React Developer14.11.2023 18:39Перші 8 місяців був Польщі, ну наче злотий != євро, має бути недорого, насправді плюс-мінус як усюди.
Наступні 12 місяців побув в Словаччині, наче ціни такі самі, так хоч гори/море ближче і мова краща.
Далі вирішив таки в Іспанію, бо в контексті цін на нерухомість кукуха в поляків/словаків поїхала кудись дуже дуже далеко. На мову вже пофіг, якось вивчіться, так хоч хату можна купити і в море купатись.

Жив 40+ років — дуже подобалося. Особливо подобався Крим — кожне літо там ходив, майже усе узбережжя пройшов. Але у 2014 його захопили орки.
Також мені дуже подобалося Азовське море: Федотова коса, Бирючій острів — до обрію жодної людини. А Арабатська стрілка — це ж природне СПА: тут тобі і гарячі озера і солоні (як мертве море) і гліцеринові. Але у 2022 усе захопили орки.
 
OlenochkaДата: Четвер, 16.11.2023, 16:00 | Повідомлення # 240
Повідомлень: 4515
Якщо ти не хочеш все те про що ми говорили , то змушувати не буду, відповідальність за це повністю на тобі.
Ти дуже хороша дівчинка, спасибі за все, далі наші шляхи розходяться. Щиро бажаю тобі щастя і удачі. Прощавай.
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом