MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » В мене малий член( порадьте будь ласка якісь пози, або як ме
В мене малий член( порадьте будь ласка якісь пози, або як ме
OlenkaДата: Вівторок, 20.01.2015, 18:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
В мене малий член( порадьте будь ласка якісь пози, або як мені довести мою дівчину до оргазму? (куні не врах. треба вагінальний). Я з нею на цю тему говорив, розходитись ми не будем із за цього... але хочеться коханій зробити приємно.
 
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 16:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Техніка сексу.

Що найбільше подобається чоловікові в сексі? Звичайно ж, незвичайні ласки та вмілі дії партнерки.
Але як навчитися всьому цьому, як доставляти чоловікові найвище задоволення за допомогою тільки своїх рук? Насправді, це не важко, адже способів урізноманітнити своє сексуальне життя і привнести в неї нові відчуття дуже багато. Треба тільки почати ...
Намагайтеся поводитися невимушено, придумуйте нові сексуальні ігри і спостерігайте за реакцією партнера. Наприклад, замість того, щоб після третього ж поцілунку переходити до статевого акту - зробіть спочатку своєму чоловікові чуттєвий еротичний масаж. Погладьте його плечі, сідниці, потім переверніть на спину і ніжно-ніжно масажуйте, можна використовувати для цього шовкові стрічки або пір'я.
Спробуйте викликати у нього ерекцію, не торкаючись до найголовнішого чоловічому достоїнству. Попестіть його яєчка або промежину, але сам член поки не чіпайте, загадково посміхайтеся, дражніть його і насолоджуйтеся самі.
Техніка сексу - інтимні ласки
Як тільки у чоловіка виникне ерекція, обхопіть рукою член біля самої основи, а головку гарненько змочіть слиною. У процесі таких ласк обов'язково зволожуйте член, так як без змащення будь-який необережний рух заподіє йому біль. Підстава члена можна стискати або терти, а ось головку краще пестити дуже ніжно.
Багато чоловіків пам'ятають свої переживання в моменти дитячих мастурбації, ось чому ласки руками для них часом приємніше всього іншого. Намагайтеся прийняти таку позу, щоб рука взяла пеніс, немов це чоловік сам себе пестить. Найкраще сидіти ззаду чоловіки, обхопивши за спини член руками.
Робіть все, що прийде в голову, сміливо експериментуйте, але постійно стежте за реакцією чоловіка. Якщо все йде як треба, він буде лише тихенько стогнати і заохочувати кожне ваше рух ласкавими словами.
Спробуйте просто рухати рукою вгору-вниз, імітуючи статевий акт або обережно потріть член долонями. Приділіть особливу увагу промежини партнера, можна однією рукою посилено пестити його член, а інший ніжно-ніжно гладити між ніг.

Техніка сексу - пробуємо нове
Не бійтеся пробувати щось нове, багато дівчат зовсім не вважають ганебним пестити анальний отвір чоловіки, ніж доставляють йому воістину величезне задоволення. Можливо, що ваш партнер давно хотів спробувати це, але соромився запропонувати першим. Здивуйте його своєю ініціативністю, а якщо сумніваєтеся в правильності своїх дій, просто попросите його підказати вам, що йому найбільше подобається.
Майте на увазі, що з вуздечкою потрібно поводитися дуже і дуже акуратно, адже це сама чутлива частина чоловічого достоїнства. Багатьом чоловікам подобаються активні ласки головки, інші ж, навпаки, вважають за краще погладжування підстави члена. Чергуйте і ті й інші ласки, уважно спостерігаючи за зробленим ефектом. Найкраще чіпати член і яєчка одночасно або стиснути руками тільки стовбур, а головку пестити мовою. Під час таких ласк всі кільця краще зняти, адже можна заподіяти біль самому дорогому чоловічому органу.
Імпровізуйте і дивуйте, то послаблюючи ласки, то роблячи їх ще більш наполегливими. Одноманітні рухи набридають і здаються не такими приємними, тому міняйте ступінь стиснення і активність ласк. Випряміть пальці, щоб можна було пестити одночасно і пеніс і низ живота.
Діючи двома руками одночасно, ви досягнете швидкого оргазму буквально за кілька секунд, проте, не поспішайте з ним - подражнити свого партнера довше. Але не варто і робити великі перерви між різними ласками, а визначивши, яка з них йому подобається більше інших, ви зможете використовувати її для посилення приємного ефекту.

Техніка сексу - без утисків!
Попросіть свого чоловіка, щоб він сам себе помацав і повчіться у нього як, що і куди. Не варто соромитися, всі займалися цим в дитинстві і частенько продовжують робити це навіть під час нормальних статевих відносин з жінкою. Чоловік буде чіпати себе, збуджуючи одночасно і себе і вас, а ви зможете включитися в його гру і пестити член разом з ним. Не бійтеся експериментувати і у вас все вийде.
 
OlenkaДата: Четвер, 14.05.2015, 19:13 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Офіцерська поза.

Офіцерська поза - поза в сексі, в якій ноги жінки зігнуті в колінах і знаходяться на плечах чоловіка, начебто на погонах.

У цій позі виходить глибоке проникнення, тому що член чоловіка входить не по осі жіночої піхви, а майже поперек. І тим самим жінки отримують більш яскраві відчуття. Для кращого комфорту слід підкласти подушку під поперек або під сідниці.
На думку експертів, саме в офіцерській позі можна отримати множинний оргазм як жінці так і чоловікові. Так як в цій позі член чоловіка одночасно впливає на точку G і на область під животом і як би масажує матку. А глибоке проникнення стимулює ерогенні точки в піхву жінки і чуттєві зони члена у чоловіків, тим самим посилюється збудження і швидше досягається оргазм обох партнерів. Офіцерська поза робить секс більш гострим, а оргазм яскравим, тривалим і феєричним для чоловіка і для жінки. Але в кожній бочці меду є ложка дьогтю ....
Небезпека пози:
Відомо, що середня довжина члена приблизно 16-18 см, а довжина жіночої піхви близько 15 см., і воно трохи подовжується під час сексу і пристосовується до розміру члена. Якщо член чоловіки більше 16 см., то не варто сильно захоплюватися і вводити член на всю довжину. У такій позі максимальне введення члена можливе тільки на 3-5 см.

В іншому випадку жіноче тіло спробує проконтролювати проникнення, направить член в безпечний напрям і подасть тривожний сигнал у вигляді сильного болю, а іноді закінчується серйозною травмою. Наприклад, розрив матки або піхви, пошкодження статевих губ або клітора та інше.
Пошкодження клітора зустрічається рідко, бо розташований у жінки так, що пошкодити його в сексі практично неможливо. І всі випадки травм клітора походять від дій рота або рук. Наприклад, при занадто сильному натисканні на клітор під час ласк може привести до крововиливу в область клітора. При ласках ротом партнер може ненавмисно вкусити клітор, що спровокує кровотеча і сильний біль.
У чоловіків при занадто активному сексі може статися вивих члена (розрив зв'язок, завдяки яким член прикріплюється до тазу) і навіть перелом (розрив білкової оболонки члена). Під час цього чути хрускіт і відчувається сильний біль.
Легкі садна або невеликі пошкодження статевих органів не страшні. Їх можна змастити перекисом водню або маззю з антибіотиком. Якщо біль не проходить і почалася кровотеча, то терміново викликайте швидку допомогу.
Якщо ви зважилися освоїти офіцерську позу, то будьте уважні і обережні з жінкою. Знайте, у всьому потрібна міра і правильний підхід до справи!
 
OlenkaДата: Неділя, 21.06.2015, 17:50 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Субота, 09.07.2016, 21:20 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
http://knopa.info/news/jak_prirodno_zbilshiti_penis/2016-07-09-315
 
OlenkaДата: Понеділок, 24.10.2016, 13:09 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Проблеми з маленькими членами. Я як і всі тоже стикався з таким.розмір у мене не дуже великий,тому і дівчата то лишали,то зраджували. Причому я до них ставився з розумінням,самі далеко були не першої свіжості але вимахувались. Зустрів я її,їй юуло 17, вона сама приставала до мене а я вже зневірився в дівчатах і не хотів нічого.але сталось так що ми переспали,і такого кайфу я ще не відчував.вона була незаймана. Мій маленький член відчув дике задоволення, вузенько так що за паро поштовхів кінчиш,в мене було враження що він не поміщається там що мені тісно в її пісечці.я дуже скоро кінчав.я і відволікався думав про всяку хуйню і всеодно скоро кінчав. 
Зараз вона не задоволена сексом і говорить що їй мало а я нічого зробити не можу зі собою,бо так вузенько що відчуття непередати і не стримати.їй підходить мій розмір,каже що і відчуття приємні,але проблема я знов її не задовільняю бо скоро кінчаю.тримаю її подарками і увагою.може закохається по вуха і якось вирішим проблему.
 
ДівчинкОДата: Неділя, 05.02.2017, 11:39 | Повідомлення # 7





Проблеми з маленькими членами. Я як і всі тоже стикався з таким.розмір у мене не дуже великий,тому і дівчата то лишали,то зраджували. Причому я до них ставився з розумінням,самі далеко були не першої свіжості але вимахувались. Зустрів я її,їй юуло 17, вона сама приставала до мене а я вже зневірився в дівчатах і не хотів нічого.але сталось так що ми переспали,і такого кайфу я ще не відчував.вона була незаймана. Мій маленький член відчув дике задоволення, вузенько так що за паро поштовхів кінчиш,в мене було враження що він не поміщається там що мені тісно в її пісечці.я дуже скоро кінчав.я і відволікався думав про всяку хуйню і всеодно скоро кінчав.
Зараз вона не задоволена сексом і говорить що їй мало а я нічого зробити не можу зі собою,бо так вузенько що відчуття непередати і не стримати.їй підходить мій розмір,каже що і відчуття приємні,але проблема я знов її не задовільняю бо скоро кінчаю.тримаю її подарками і увагою.може закохається по вуха і якось вирішим проблему.


Повідомлення відредагував Olenka - Понеділок, 06.02.2017, 18:42
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.08.2017, 12:22 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
Пози для малого члена. (фото)

Прикріплення: 8448511.jpg (14.3 Kb) · 5167827.jpg (13.3 Kb) · 3247107.jpg (23.1 Kb) · 8092799.jpg (12.6 Kb) · 2585925.jpg (15.8 Kb) · 6897425.jpg (22.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.08.2017, 12:31 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4515
Кривий пеніс (член) – це норма чи щось дивне? [Поради]
Дивні Факти Про Пеніси (факти, пеніс, секс факти)
Яка нормальна довжина пеніса....
Як природно збільшити пеніс?
У мене занадто великий пеніс!
 Що робити Якщо У Твого Хлопця Маленький Пеніс
Статевий член (penis) - зовнішній чоловічий
 Розмір члена. Середня довжина статевого члена у чоловіка с
 В мене малий член( порадьте будь ласка якісь пози
 
OlenochkaДата: Понеділок, 09.10.2017, 09:16 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4515
Завжди думав, що у мене маленький член, навіть комплекс був з цього приводу. Але нещодавно стався випадок, коли дівчина була зверху і сказала: - Я не зможу повністю на нього сісти так як він у тебе немаленьких розмірів. Сказати, що я був щасливий нічого не сказати.
 
OlenochkaДата: Середа, 21.02.2018, 14:53 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4515
Запитання:
Мій хлопець мене дуже любить, без сумнівів. Він міг би стати ідеальним чоловіком та батьком. Та є одне АЛЕ, член у нього 11 см, саме та ситуація навіть коли не рятує приказка про уміння користуватись. Хлопець також дуже переймається та комплексує, та я не можу сказати йому, що я дійсно не отримую задоволення від сексу і його крихітний член кумедно виглядає. 
Підкажіть, як правильно вчинити, можливо розійтись доки не пізно, нехай шукає підходящу дівчину, котру такий розмір влаштує? Адже час не стоїть на місці. Йому 22, мені 19.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 19.03.2018, 10:20 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4515
Я з хлопцем вже 2 роки. Він у мене перший. В нього 12 см. Під час сексу з ним я не отримувала ніякого задоволення, оргазм отримую тішьки від мастурбації.((( Подруга каже щоб кидати або завести в потайки від нього друга по сексу. 
Поратьте щось( Бо як займаємося сексом то він оргазм отримує, а я за 2 роки жодного разу((


Поговори з ним...запропонуй починати секс з куні...хай вводе при цьому тобі пальці...хай нормально збудить тебе... займайтеся сексом в незвичних місцях...спробуйте не звичні пози... 
Крч.спробуйте анальний секс...хай тобі при цьому потеребонькає...та й получиш оргазм. І ще одне, не варто розповідати "подругам" такі подробиці, це щонайменше неповага до хлопця, та й скаржитися для чого? Бачили ж очі, що брали. А таких "подруг" як твоя потрібно гнати у 3 шиї, теж мені, порадниця.
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.05.2018, 10:16 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4515
5 поз для володарів маленьких "достоїнств"

Якщо у партнера тонкий пеніс, це зовсім нічого не означає. Тут важливі не фізичні характеристики, а здатність партнера ним керувати. І ось кілька поз, в яких ви обидва отримаєте величезну насолоду.

фото 1: Якщо пеніс тонкий і довгий, ось як можна вчинити. Ляж на живіт і злегка розведи ноги. Він лягає зверху. Після проникнення акуратно зведи ноги разом, щоб створити невеликий тиск і партнер міг рухатися в комфортному режимі.

фото 2: Встань біля ліжка, обіприся на нього руками, зведи ноги разом. Він стоїть позаду, впритул притискаючись до тебе стегнами. Якщо додатково задієш правильні м'язи, це сподобається обом.

фото 3: Ляж на спину, підклавши під сідниці подушку, підніми ноги і зведи ступні за його головою. Він подається трохи вперед, щоб вплинути на передню стінку піхви. Правильно створений ритм подарує незабутні відчуття.


фото 4: Ляж на спину, підніми і зведи ноги. Він стоїть на колінах, підібравши під себе ноги, твої сідниці лежать на його стегнах. Під час сексу він може пестити твій клітор або запускати один з пальців всередину тебе при русі вперед. Будь-які модифікації доречні.

фото 5: Ти лежиш попереду з фалоімітатором, він входить ззаду. В результаті ти отримуєш подвійне задоволення, а він (можливо, несподівано для себе) розуміє, в чому одна з переваг тонкого пеніса.

джерело: cosmo.ru





Прикріплення: 6278631.jpg (28.1 Kb) · 8181694.jpg (33.9 Kb) · 7075159.jpg (28.2 Kb) · 7657349.jpg (22.6 Kb) · 7233254.jpg (19.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 14.10.2020, 22:16 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4515
Відео
Прикріплення: video-3-.mp4 (126.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 14.10.2020, 22:18 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4515
Відео 2
Прикріплення: video-4-.mp4 (63.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » В мене малий член( порадьте будь ласка якісь пози, або як ме
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом