MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Моєї Піхви

По-перше: постарайтеся розслабитися. Я знаю, що ти псіхуєш, і я можу повністю зрозуміти, чому. В таких ситуаціях, насправді дуже легко загнати себе в стан паніки.

Тепер Вілповідь на Ваше питання. На жаль, я не можу дати вам тут супер точну відповідь. Навіть якщо чоловік кінчає біля піхви , а не всередину вас, є невеликий шанс, що ви можете завагітніти. Згадуйте, що саме сталося, а потім з'ясувуйте які ваші були дії.

Чим дальше від вашого піхви він кінчав, тим краще – якщо кінчив на живіт, руки, груди чи ноги, ви б мали майже нульові шанси завагітніти. Однак, те що ви сказали, звучить так що ваш хлопець кінчив дуже близько до піхви. Якщо він кінчив на верхній частині стегна, ближче до цієї області, то у вас є шанси завагітніти. Сперматозоїди можуть бути сильними плавцями і є завжди ймовірність, що вони можуть знайти шлях щоб потрапити у вашу піхву самостійно.

Ваші шанси завагітніти збільшуються в залежності від того як близько відбувається виверження до вагінального отвору. Але важливо знати і мати наувазі, що сперматозоїди можуть іноді навіть пробратися крізь тонкий одяг. Так що якщо ваш хлопець скінчив на нижню білизну, не думайте, що це повністю безпечно.

Один поширений міф про сперму полягає в тому, що сперма помирає як тільки потрапляє на повітря. Я бажаю, щоб це було правдою, заради вас, але на жаль це не так. Сперма може жити поза тілом протягом однієї години. Ось чому це дійсно важливо, щоб бути в безпеці, навіть якщо Ви не займалися сексом – багато людей вважають, що вони не завагітніють якщо хлопець кінчає біля піхви, але це не так.
Так, що ви можете зробити зараз? Якщо пройшло менше, ніж 72 години після того, як це сталося, ви можете гарантувати собі безпеку і прийняти план Б таблетки. Якщо минуло більше часу, ви можете звернутися до лікаря або купити тест на вагітність. Не живіть режимом паніки – ваші шанси завагітніти дуже невеликі. І майте це на увазі наступного разу – якщо твій хлопець збирається кінчати на ваше тіло, давайте на живіт, груди або руки – куди-небудь подалі зі свого піхви!

Категорія: Здоров'я | Додав: Olenka (12.10.2016)
Переглядів: 1718 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::