MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Ви безумовно не повинні носити стрінги

Ви носите прокладки

Признайся - ти намагалась ставити прокладки на стрінги під час місячних або кров'янистих виділеннях. Це не тільки незручно, це також шкідливо для здоров'я. Ви можете не усвідомлювати цього, але це просто бактерії. Прокладки і стрінги не дуже гарне поєднання!

 

Коли ви хворі

Коли ви нездорові, ваша імунна система серйозно порушена. Ви, менш маєте сили, щоб боротися з бактеріальними інфекціями.

 

 

Ти носиш багато шовку

Шовк швидко стає вологим, дозволяючи бактеріям рости. Крім того, мережива на стрінгах може тертися об шкіру і викликати роздратування, від цього стаєте прийнятливими до інфекції. 

 

 

Коли ви працюєте

Поєднання поту, тепло і рухів тіла може створити "ідеальний шторм" і розмноження бактерій. Це особливо ризиковано, якщо ви збираєтеся залишитися у вашому одязі деякий час після закінчення тренування. Вибирайте те що більш комфортне дял Вас, а також має більший рівень захисту

 

 

Ти одягнеш коротку спідницю або плаття

Короткій спідниці і стрінги, безумовно, сексуально. Бактерії на громадських, стільцях в школі, і в інших областях не повинні бути так близько до вашої жіночої частини.

 

 

Багато Інфекцій

Іноді ви страждає від запахів, дивні виділення, і дискомфорт інфекцій. В цьому випадку, краще працювати на випередження і вибрати найбільш  зручну нижню білизну. 

Категорія: Здоров'я | Додав: Olenka (25.06.2016)
Переглядів: 713 | Теги: шкода від стрінгів, стірнги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::