MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Допоможіть – Як Мені Знайти Хлопця?!

Я стомилася бути одина я дуже хочу бути у відносинах. Єдина проблема полягає в тому, що я не знаю, як змусити хлопчика бути зацікавленим у мені. Я не гламурна дівчина...а проста. Дуже стомилася бути одна, відчайдушно хочу, мати хорошого хлопця. Будь ласка, допоможіть мені !

Ось що, дівчино: я не можу насправді допомогти Вам знайти хлопця. На жаль, ще ні в одному магазині не продають ідеальних хлопців, яких ви б могли вибрати. (хоча як би було круто, як би такі були?!). Щоб знайти хлопця зовсім не потрібно бути гламурною або поводитися певним чином.

Є кілька порад які я можу дати вам. Найважливіша порада? Не бійтеся розмовляти з хлопцями! Я знаю, що говорити з хлопцями може здатися дуже страшним (тим більше на одному диханні), але обіцяю що більшість з них легко даються говорити. Знайти спільні інтереси ви двоє любите одне і теж саме ? Відмінно!) поговоріть з ним про це.
Ви можете познайомитися з хлопцем в будь-якому місці (я зустріла свого хлопця на зупинці на базару, віриш?), так що просто будьте доброзичливі та відкриті для зустрічей з новими людьми. Вийди з друзями в торговий центр, кіно, ярмарок...куди завгодно. Не бійтеся нового контакту з симпатичним хлопцем, смійтесь над жартом, або просто почніть розмову про щось зовсім випадкове. У разі, якщо Ви не чули, хлопці, дуже люблять впевненості в дівчині. Це те, що приваблює їх найбільше. Бути самим собою це дивовижно насправді.


Але послухайте, дівчино: ви ніколи не повинні витрачати кожну хвилину свого життя на пошуки хлопця. Така ідея, ніколи не зробить вас щасливою, це не працює таким чином. Якщо все, що будете робити, це думати про те, на скільки ви хочете хлопця, то ніколи не будете веселою , можливо навіть відлякувати своїм настроєм хлопців. Відпочиньте, вийдіть та робіть речі, які роблять вас щасливою. Не думай про потенційного бойфренда, коли зустрічаєте хлопця на вулиці. Як правило, люди зустрічають ідеального хлопця , коли найменше цього очікують.

Будь ласка, не витрачайте свій час на самотність. Немає абсолютно ніяких причин кидатися в будь-які відносини. Якщо це станеться, то станеться, і це круто! Але ніколи не погоджуйтеся на менше, ніж ви заслуговуєте, або бути з чуваком, який тобі навіть не подобається. Ваше життя набагато складніше , ніж бути чиєюсь дівчиною.Джерело: http://knopa.info/forum/50-5045-1#24416
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (05.12.2016)
Переглядів: 651 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::