MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Хто такий імпотент

Імпотенція - Визначення поняття імпотенції, це коли чоловік не може за будь-якої причини, найчастіше пов'язаної з різними захворюваннями зробити статевий. Найчастіше імпотенція супроводжується порушенням ерекції, еякуляції та інших сексуальних розладів, пов'язаних з цим захворюванням. Нерідко імпотенція служить симптомом різних хворобливих станів, які можуть виражатися в ослабленніерекції-нездатності набухання статевого члена, і це може порушувати звичний плин статевого акту. Імпотенція зустрічається при органічних і функціональних розладах нервової системи - депресії, неврози, психічно захворювання, а так же урологічних захворюваннях - простатити, везикуліти, баланопостити і так далі.

 

Під імпотенцією позначався широке колостатевих відхилень у чоловіків: від безпліддя до різних форм взаємної невідповідності в статевого життя; в сучасній сексології є тенденція до заміни цього невизначеного поняття більш точними позначеннями конкретних форм статевих розладів, серед яких найбільш поширені статеві невідповідності. Радянськими сексопатологами було показано, що в значному відсотку випадків звернення за сексологічної допомогою мають місце уявні відхилення, обумовлені пред'явленням до себенадмірних вимог, уявними сексуальними вадами, перебільшеною особистісної реакцією на фізіологічні коливання сексуальних проявів, неправильною поведінкою жінки, недотриманням елементарних вимог психогігієни статевого акту і т.п. Імпотенція. Якщо з приводу уявних відхилень не дано своєчасні роз'яснення (зазвичай досить бесіди з лікарем-сексологом), вони можуть провокувати виникнення невротичних розладівстатевої сфери.

 

Імпотенція, Або еректильна дисфункція - це такий стан, при якому чоловік не може досягти ерекції або цієї ерекції не достатньо для здійснення статевого акту. Розладами ерекції страждають чоловіки різного віку, починаючи з підліткового. Навряд чи знайдеться дорослий чоловік, котрого хоч раз в житті не спіткала сексуальна невдача.Окремі сексуальні невдачі мають місце в житті практично у будь-якого чоловіка. Але якщо ці невдачі повторюються, то має сенс говорити про серйозну проблему, яку прийнято називати еректильною дисфункцією або імпотенцією.

 

Розрізняють два типи імпотенції :

 

·Психогенна імпотенція . Відбувається переважно з психологічних причин - невпевненість у своїх статевих здібностях, страх виявитися безсилим, особливо у людей, що мали вже одного разу випадкові невдачі.

 

·Органічна імпотенція . Розвивається в результаті будь-якої патології (хвороби). Ймовірність імпотенції зростає з віком, це обумовлено хворобами, прийомом медикаментів, зниженням функції залоз внутрішньої секреції, хронічною втомою, психологічними та побутовими проблемами, зниженням статевого потягу. Імпотентом вважається чоловік, у якогоутруднення з ерекцією виникають не менш, ніж в 25% випадків його статевих коптактов. Однією з найбільш частих причин цього розладу є алкоголізм.

 

Імпотенція. До інших причин відносяться травми хребта і статевих органів, ендокринні захворювання

Категорія: Розваги та хоббі | Додав: girlorg (13.06.2014)
Переглядів: 8770 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом