MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Організація Дня Народження

Як і у кожній справі, в святкуваннях також є свої нюанси, не продумавши яких, успіх всієї справи є досить сумнівним. При наближенні дня народження кожної людини, вона починає задавати собі актуальні запитання, відповіді на які знайти часом не так вже й просто. Ми спробуємо вирішити ці питання разом, з аналізом й порадами як зробити свій день народження вдалим.

П’ять китів вдалого святкування дня народження

1.  Питання перше, найактуальніше: «Кого запросити?»


Цим питанням переймаються абсолютно всі: як ті, в кого сотні знайомих і десятки друзів, і вони губляться в калейдоскопі варіантів, так і ті, хто за пів дня роздумів не зміг пригадати навіть трьох людей, які могли б прийти. Люди витрачають на списки запрошених майже стільки часу як і на всі інші списки.

Тут грає роль безліч факторів і в голові крутиться мільйон думок:

  • «А вона мене не запросила минулого разу»
  • «Ми з ним посварились, він мені місяць не дзвонить»
  • «Я б його запросив, але я не переварюю його дівчину, запросити обох чи нікого?»
  • «Вона мене запрошувала, пасує запросити, але я її не хочу бачити»
  • «Я б його запросила, він класний, але ж він обов’язково нап’ється»
  • «Як я познайомлю його з своїми подругами?»
  • «Хочу його бачити, але більшість моїх друзів його ненавидить»
  • «Якщо запрошу її, то інша образиться»

І дійсно, це не просто підібрати оптимальний склад, особливо коли відбуваються зміни у твоїй компанії. Багато хто святкує двічі, тричі й більше разів – стільки скільки має різних компаній, друзів, знайомих, коханих, чи просто бажання святкувати.

Для тих, хто не хоче ламати собі голову над складними комбінаціями, пропоную легкий та вишуканий спосіб вирішення проблемизапросити всіх тих, хто не забув привітати з днем народження.

2. Питання друге, запопадливе: «Де святкувати?»

Частково це питання залежить від твоїх можливостей, частково від твоїх бажань, а частково від пункту №1. Звісно, хтось із уродинників хоче святкувати вдома, хтось в кафе чи барі, а інші мріють про гучну вечірку і похід на дискотеку. Хтось любить природу і планує пікнік, а інші народилися зимою і їдуть на лижі. А декого цей день узагалі в дорозі застає: у поїзді, у літаку, на кораблі… у ліфті icon smile 5 основ вдалого дня народження

Але ж якщо навіть бажання і можливості збігаються, то як догодити із таким трафунком усім гостям? Хтось не фанатіє від нічних клубів, а комусь не хочеться сидіти в тебе вдома… І з барами не так все просто: комусь накурено, комусь занадто шумно… Але, врешті-решт, у цьому питанні слід покладатись лише власний розсуд, адже це свято для іменинника.

3. Питання третє, креативне: «Що організувати?»

Очевидно, що ніхто запрошувати тамаду не стане, хоч дехто і святкує винаймаючи цілий клуб і запрошуючи артистів та шоу-менів. Але не-олігархам святкувати теж якось потрібно, що ж робити їм? Дехто веде всіх в сауну чи баню. Хтось везе гостей на озеро, на природу, на шашлики. Інші їдуть в гори – на лижі, чи просто на прогулянку. Хтось замовляє гру в пейнтбол і розстрілює гостей, хтось катається на картингу, йде на каток, стрибає з банджі. А найбільше пощастило тим, хто не мусить щось вигадувати аби було весело, бо має друзів, на яких можна покластись: вони зададуть тон усьому святкуванню, а гарний настрій, влучні тости , веселощі і сміх будуть литись рікою.

4. Питання четверте, вчасне: «Коли святкувати?»

Більшість людей переносить святкування на найближчий вихідний день. Так для святкування буде більше часу, і більше людей бувають вільні. Зазвичай це субота, бо в неділю можна відпочити від гучного свята. Підійде також п’ятниця, бо на роботу лиш у понеділок. А для тих, хто дуже чемний може бути і неділя. Є люди, що намагаються посидіти і серед тижня, але то вдається мало кому, бо всі працюють і ні енергії ні часу на такі свята нема практично. Та й на роботу із похміллям? О, ні…

Та головне у цьому ділі – не відтягувати. Бо якщо чекати коли всі вільні, коли є час. Коли буде погода, то вже ніякого бажання святкувати не залишиться. І суть події буде вже розмита, і буде лиш той присмак «необхідності» без краплини ентузіазму. Тому, святкуйте день народження вчасно! Бажано у той же день, або в найближчі дні.

5. Питання п’яте, меркантильне: «Скільки потратити?»

Як правило, люди виходять із того, які у них є можливості в цей момент. Звісно, в кредит ніхто святкувати не стане, але прогуляти все до копійки – це таки по-нашому. Звісно, кожному хочеться і щоб гостям весело було, і щоб було що згадати, і щоб ніхто не скаржився «куди він нас привів», та й щоб не всі гроші протринькати. Дехто просто мусить зробити так, аби було «не гірше ніж у іншого», і намагається перевершити гулянку, на яку він сам був запрошений минулого разу. Але в хороших дружніх компаніях, таким не переймаються. І незалежно від того чи це посиденьки із пивом на вершині пагорба, чи гучне гуляння в диско-клубі до 5-ої ранку, свято вдасться! У цьому питанні покладайтесь на можливості свого гаманця і здоровий компроміс.

Вдалого всім святкування!

Але прочитавши її я чомусь ще більше заплуталась, бо думала до того, що все ж так просто: запрошуєш дійсно тих друзів, котрих хотіла б бачити, святкуєш там, де буде підходити і по грошах і по вподобаннях, та й святкуєш якщо не в той самий день – то в найближчі вихідні. А прочитала і подумала, що то напевно не так вже й просто як здавалось. І вже почала ламати собі голову що ж то організовувати цьогоріч.

 
Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (11.12.2016)
Переглядів: 793 | Теги: день народження | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::