MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Речі, Які Ви Повинні Зробити, Перед Анальним Сексом

Поговоріть Про Це З Вашим Партнером

Переконайтеся, що ви і ваш партнер на тій же думці, перш ніж перейти до Анального сексу. Потрібно це робити повільно, і ви повинні використовувати мастило і презерватив. Чесно говорячи про них, про те, як ти до цього ставишся?

Слідкуйте За Своїм Раціоном

Останнє, що ви хочете це напевне аварію під час акту (але... це абсолютно нормально, якщо це станеться). Щоб спробувати застерегтися від казусів, утримуйтеся від кави і гострої їжі. Ви також можете ухилятися від гострих продуктів, як горіхи і насіння.

Сходити В Туалет

Після цього, сходіть в душ або користуйтеся одноразовою серветкою. Відчуття чистоти-це один з ключів до того щоб бути розслабленою і спокійною під час анального сексу.

Використовуйте Клізму, Якщо Хочете

Вам не обов'язково робити цей крок, але деякі люди за допомогою клізми залишають свій розум в спокої і це змушує їх відчувати себе дуже підготовленими. Ви можете знайти прості лампи клізми в будь-якій аптеці. Заливаємо теплою (не гарячу) воду - не використовуйте нічого жорсткого, як оцет. Випустіть в пряму кишку і відразу ж сідайте на унітаз. Ви можете продовжувати цей процес, поки вода не стане чистою. В основному це очищає тебе і робить речі більш чистими

Поставте Рушник

Просто як бойскаут - завжди готовий! Поклавши рушник на вашу постільну білизну це допоможе запобігти псіхувань якщо щось піде не так. Знаючи, що воно там, допоможе полегшити процес.

Розслабтеся

Анус це ваш сфінктер. Він повинен бути розслабленим, перш ніж все станеться. Ваш партнер увійде в вас, якщо ви зможете розслабитися. Ви також можете мастурбувати, якщо хочете. Це може також допомогти вам бути в настрої, щоб спробувати його.

Змастити

Коли у вас є вагінальний секс, Вам не завжди потрібно використовувати мастило, тому що частина вашого тіла, як правило, пропонує його для вас. Однак, ваш анус не може намакати таким же чином, як ваша піхва це робить, Тому мастило безумовно, потрібно.

Не Займатися Одночасно Вагінальним Сексом


Коли ти почнеш займатися анальним сексом, Ви не можете повернутися відразу до вагінального тому, що ви будете приносити бактерії в цю чутливу зону. Упевніться, і тримайте всі свої іграшки, чистити і мийте себе, перш ніж рухатися далі.

Основна порада:

Ваш партнер може збудитися і почати занадто швидко рухатися. Ви безперечно повинні робити це повільно і поступово. Поговоріть про це з ним...

Ви коли-небудь займалися анальним сексом? Яким був ваш досвід? Дозвольте мені знати в коментарях нижче!

Категорія: Секс | Додав: Olenka (25.09.2016)
Переглядів: 902 | Теги: анал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::