MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.05.2018, 09:25 | Повідомлення # 151
Повідомлень: 4513
Сестричко рідненька, вітаю тебе! 
Сьогодні у тебе вже свято - 
Сьогодні настав твій народження День, 
Спішу я тебе привітати! 
Бажаю тобі тільки гарного настрою, 
Здоров'я міцного на довгії роки! 
Нехай промінь сонця ніжною ласкою 
Завжди зігріває твої перші кроки! 
Щоб серце тремтіло лише від любові, 
Щоб дні були тільки безхмарними! 
Бажаю, сестричко, щоб всі починання, 
Твої не залишились марними! 
Хай мрії й бажання збуваються вчасно, 
Хай погляд твій нас зігріває! 
Я дякую щиро тобі, моя сестро, 
Цілую тебе й обіймаю!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.05.2018, 11:23 | Повідомлення # 152
Повідомлень: 4513
З Днем Народження матусю
Я Тебе вітаю, із великим святом.
Я Тобі бажаю, радості багато.
Хай сміється сонце, з голубого неба,
І троянда перша зацвіте для Тебе.
Хай в житті Твоєму, горя не буває,
На устах усмішка, маком розцвітає.
Хай для Тебе гарна, буде кожна днина,
Дорога матусю - будь завжди щаслива.
Ще Тобі бажаю, цвітіння розмаю,
Синього неба і все, що я маю.
Нехай Тебе любить, хто милий душі,
Цього я від серця бажаю Тобі!
 
OlenochkaДата: Середа, 23.05.2018, 08:39 | Повідомлення # 153
Повідомлень: 4513
Моя кохана 
Вітаю Тебе з Днем народження Мені дуже хочеться подарувати Тобі цілий світ. Я дарую Тобі ніжний світанок, щасливий безтурботний день і чудовий вечір. А вночі я кину до Твоїх ніг величезне зоряне небо, де кожна зірка світить тільки для Тебе. Нехай сьогодні не буде людини, щасливішої від Тебе. Загадуй своє найпотаємніше бажання, а я загадаю, щоб воно неодмінно здійснилося. На жаль, мені не вдалося зловити золоту рибку, але, думаю, що Тобі під силу і без сторонньої допомоги багато мрій зробити реальністю. Бажаю, щоб у Тебе завжди були високі прагнення і цілі 
Я дуже тебе люблюі дякую долі за тебеТи для мене дуже дорога людинаі ніякі кілометри і міста не заберуть тебе у менеЧекаю зустрічі 
P.S. твій подарунок вже на тебе чекає
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.05.2018, 08:58 | Повідомлення # 154
Повідомлень: 4513
З Днем Народження вітаю,матусю.Бажаю щоб кожна година твого життя була щасливою, кожна мрія здійсненою , кожна мета досягнутою , кожна справа успішною . Будь головне завжди здорова, хай ангел хранитель завжди тебе оберігає.Кохай та будь коханою, залишайся такою життєрадісною, як ти є. Дякую, матусю, що життя подарувала . Ти, як сонця теплий промінчик, завжди мені даєш своє тепло.Дякую твоїм рідним рукам за ніжність і турботу, серцю - за любов і доброту, а очам - за щиру посмішку .З роками бажаю тобі ставати ще прекраснішою, чарівнішою і мудрішою. Найрідніша моя - будь завжди щаслива.Люблю тебе .
 
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 15:58 | Повідомлення # 155
Повідомлень: 4513
Вітаю моя рідна з днем народження бажаю тобі море радості великого щастя палкого кохання міцного здоров'я достатку успіхів у нових починаннях хай кожен день тобі світить ясне сонце щоб ти залишалася такою красунею люблю тебе хай здійсняться всі твої мрії
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.06.2018, 11:34 | Повідомлення # 156
Повідомлень: 4513
Любимка моя, вітаю тебе З Днем Народження 
Сонечко: щастя тобі, здоров'я, кохання, здійснення всіх мрій)))) 
Малишка побільше позитивних вражень, незабутніх моментів, позитивних нежданчиків, хороших людей поруч))) 
І сонце залишайся такою як ти є, а ти "неадекват", і саме за це я люблю тебе))) 
Дякую тобі за те, що ти в мене )))
 
OlenochkaДата: Понеділок, 04.06.2018, 15:21 | Повідомлення # 157
Повідомлень: 4513
Вітаю тебе з днем народження
В принципі в тебе вже все що тобі треба є 
То бажаю тобі залишатися такою як ти є за всі роки нашої дружби
Будь коханою як ти і є, нехай доця росте на радість батьків 
Ми тебе любимо і цілуємо
 
OlenochkaДата: Субота, 16.06.2018, 09:49 | Повідомлення # 158
Повідомлень: 4513
Цього літнього жаркого дня рівно 24 рочки тому, народилася малесенька зірочка з довгими довгими віями і зеленими зеленими оченятками  моя дорогенька сестричка, моя радість, надія, опора, любов  моя частинка серця, я вітаю тебе з Днем народження  бажаю тобі всьго найкращого, те чим Всевишній може нагородити жінку  будь завжди усміхненою, веселою, такою чуйною та доброю  вірних друзів тобі  щоб чоловік тебе балував своєю увагою та турботою  я дякую батькам що нагородили мене таким щастям як ти, ти мій стиліст, візажист, перукар, вчитель, як життя так і предметний вчитель, психолог, я тобі можу довірити всі свої переживання, страждання ти бачила мене у різних ситуаціях і станах люблю тебе моя бусінка і з нетерпінням хочу привітати тебе вже особисто 
 
OlenochkaДата: Четвер, 21.06.2018, 09:13 | Повідомлення # 159
Повідомлень: 4513
Дорогенька моя принцеска, я вітаю тебе з Днем Народження, будь завжди такою доброю, щирою як ти в мене є. Я тебе дуже сильно люблю
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.06.2018, 16:19 | Повідомлення # 160
Повідомлень: 4513
Вітаю тебе, моя хороша Бажаю тобі щастя, здоров'я, багатства, злагоди, миру та великого кохання Нехай у твоєму житті завжди буде , так як ти хочеш) Будь завжди такою класною і найкращою подругою,як ти тепер є Я дуже рада, що ти в мене є, хоча інколи псіхуєш, але я все рівно люблю тебе Ще раз прийми мої вітання, З Днем Народженням, моя Дорогенька
 
OlenochkaДата: Субота, 23.06.2018, 13:06 | Повідомлення # 161
Повідомлень: 4513
Ріднулічка моя annatkach22 , ти постаріла ще на один рік з чим тебе і вітаю хочу, щоб ти залишалась такою світлою, якою ти для мене завжди була! Підтримки тобі, сонця, неба безхмарного успіхів в роботі! Ти та, з якою завжди на одній хвилі Хоча ти далеко і не можу тебе обійняти, але ти знаєш, як я тебе сильно люблю!!! Хоча ми рідко бачимось - ти все одно для мене одна з найдорожчих людей ціную тебе
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.06.2018, 00:01 | Повідомлення # 162
Повідомлень: 4513
20 років назад народилось отаке маленьке чудо... Криклива мацьопа, яка не давала мамі з татом спати..Але з якої виросла розумна, неймовірно красива, щира, вірна, життєрадісна, скромна і просто дуже хороша дівчина). Навіть і не знаю з чого почати але почну.... 

Ріднулічка моя , ти вже така доросла в мене, стала старшою, мудрішою, розумнішою на цілий рік)) Хочу, щоб ти залишалась такою світлою, якою ти для мене завжди була! 
Бажаю тобі сил, здоров'я, багато щастя і не розгубити всі ті якості, які в тебе є на даний момент! Нехай всі твої мрії та плани на майбутнє здійсняться. І хай у тебе все буде так, як ти того бажаєш. 
Нехай тебе завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.  
З Днем Народження!!!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 25.06.2018, 10:01 | Повідомлення # 163
Повідомлень: 4513
ДОРОГЕНЬКА МОЯ  
Вітаю тебе
Будь здорова, бо це найголовніше, буде здоров'я - буде все   
Будь найщасливіша на світі, щоб кожен день приносив посмішку на твоє чарівне обличчя і від щастя хотілося літати  
КОХАННЯ неземного, палкого, і знову ж таки окриляючого, щоб в тебе від нього паморочилась голова 
Бажаю приємних дрібниць, яскравих моментів, незабутніх вражень 
Нехай усі твої мрії здійсняться, але до цього маєш прикласти зусиль, бо ж нічого не буває просто так  
Купу тобі солодкого, щоб аж через край, бо воно так піднімає настрій в потрібні хвилини  
Багато тобі тепла, щоб тебе зігрівало не тільки сонечко, а й посмішки близьких, коханий чоловік, і погода в твоїй душі весь час була ясною 
Подорожей різними країнам, морями, океанами, материками, щоб спогадів вистачило на все життя 
Грошиків, бо з ними все таки солідніше і спокійніше себе почуватимеш  
Машинку якусь круту, хатку на березі моря і все таке з матеріального, що ти собі хочеш 
 
Успіхів в усіх справах і починаннях, задумах і бажаннях  
Нехай у цей день настрій буде безтурботним та ідеальним  
А проблеми і неприємності назавжди підуть з твого життєвого шляху  
Ти навіть не уявляєш, наскільки ти світла, хороша і чудова людинка 
Залишайся завжди такою ж красивою, розумною, смішною і НЕРЕАЛЬНО красивою
 
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 09:09 | Повідомлення # 164
Повідомлень: 4513
Мій любий, коханий, вітаю зі святом,
Хай буде життя твоє щастям багате,
Я завжди з тобою, я тільки для тебе,
Бо ти моє сонце, бо ти моє небо.

Ти сильний, ти мужній, таким залишайся,
З роками здоров’я лише набирайся,
В роботі будь першим, успішним та славним,
В сім’ї найкоханішим та бездоганним!

Коханий, я вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати, щоб моя любов та підтримка тебе зігрівали навіть у саму велику холоднечу, щоб для наших почуттів були відкриті всі простори світу, щоб тобі все вдавалося, щоб твоє сердце наповнювало щире кохання, щоб твоя душа прагнула до світлої заповітної мрії.
 
OlenochkaДата: Середа, 27.06.2018, 08:28 | Повідомлення # 165
Повідомлень: 4513
Моя найрідніша дівчинко, вітаю тебе з чарівною датою 18 рочків. Скільки слів я хочу сказати і написати, але усе тут не поміститься ніколи. Я вдячна батькам, що подарували мені тебе. Ти моя підтримка і опора. Усі побажання я скажу тобі особисто. Головне завжди перевершуй себе, як та квіточка щоразу все більше розпускайся, але ніколи не згасай. Люблю тебе моя сестричко!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом