MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 29.06.2018, 14:03 | Повідомлення # 166
Повідомлень: 4505
Рідні руки, рідний погляд — ти така в мене одна! З днем народження вітаю, моя Мамо чарівна! Ти не плач, не плач ніколи! В мирі, злагоді живи, По життю, по шляху в вічність легше хай буде іти.
Ти як сонечко на небі, як весінній перший птах — Чи то можна не любити? Ні, ніхто не скаже так! Береже хай Ангел Божий твоє серце від біди, І здорова будь, матуся! Будь щаслива завжди ти!
Моя найкраща в світі мамо, Вітаю щиро я тебе. Хай день народження прекрасний Тобі лиш щастя принесе.
За поміч дякую, Матуся, Твою підтримку, доброту. Я довгих літ, чарівна мамо, У Бога лиш тобі прошу.
Любій мамі привітання І найкращі побажання! Хай здоров’я лиш зміцніє, Хай завжди душа радіє!
Хай щасливим серце буде, Поруч будуть добрі люди. Хай достаток буде в домі І не буде місця втомі!
Матусю моя дорогенька, рідненька, Така золота моя, ніжна ти, ненько. Тебе з днем народження щиро вітаю, Здоров´ я міцного сердечно бажаю!
Хай в хаті твоїй буде затишно, гарно, А небо над нею — ясне і безхмарне. Сусіди хай люблять тебе, поважають, І діти з онуками хай приїжджають!
Будь гарною ти і завжди молодою. І мудрість, і віра хай будуть з тобою. Хай Бог дає сили і щастя багато, Щоб ми могли довго тебе цілувати!
Наші вітання вітаємо
 
OlenochkaДата: Неділя, 01.07.2018, 11:03 | Повідомлення # 167
Повідомлень: 4505
Коханий мій , золотко моє , ангелочок мій вітаю тебе з Днем Народження Любімий мій я дуже вдячна тобі за твою турботу , любов , ніжність , ласку Я нереально вдячна долі за тебе , за нас , за наше майбутнє  Навіть не думала , що так сильно можна кохати і відчувати себе коханою , дякую тобі за це  Я дуже сильно люблю тебе , ангелочок мій ... Тільки твої слова мені найприємніші , тільки ти можеш підняти мені настрій , коли сумно , тільки ти здатний зробити мене щасливою ... Нас щасливими  Мій захист , мій сильний , турботливий чоловік !!! Ти моє життя !!!! P. S . Твоя маленька дівчинка , твоя врєдіна
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.07.2018, 14:42 | Повідомлення # 168
Повідомлень: 4505
Дорога....
Сердечно вітаю з чудовим і щасливим 16-річним Днем народження! Бажаю яскравого мирного неба, гарних зірочок і теплого ласкавого вітру, вечірньої прохолоди та гарячого сонця, скрипучого снігу і жовтого листя! Бажаю гарно, успішно працювати і навчатись, відпочивати на океані, бавлячись у прозорих лагідних хвилях! Здійматись у небо на дельтаплані, мчатись з височенної гори на лижах і успішно долати трампліни! Щастя тобі, здоров’я і радості на кожен день!
 
OlenochkaДата: Субота, 07.07.2018, 09:33 | Повідомлення # 169
Повідомлень: 4505
Сонечко, я тебе вітаю, бажаю тобі крепкого здоров'ячка, вірних друзів, взаємного кохання... Кохай і будь коханою, нехай кожен день буде наповнений радістю і позитивом, а удача ловить на кожному кроці) Бажаю тобі великих досягнень, багато перемог))) Але саме головне будь щасливою та здоровою ) Всього самого-самого найкращого))) З Днем Народження
 
OlenochkaДата: Вівторок, 10.07.2018, 16:31 | Повідомлення # 170
Повідомлень: 4505
Моя дорога я від усього серця вітаю тебе з днем народження,з твоїм ювілеєм,я хочу побажати тобі міцного здоров'я,бути завжди мудрою,цілеспрямованою,завжди довіряти серцю,ти за цей рік стала дружиною я хочу аби була у вас злагода довіра аби ви любили один одного не зважаючи ні на що,ці роки ми були завжди разом дякую за те що ти була поруч в любі мої проблеми,я дуже тобі вдячна за все я дуже тебе люблю і ціную,хай всі твої мрії здійснять хай те про що ти думаєш завжди збувалося буть завжди така весела добра і розумна,ціную нашу дружбу
 
OlenochkaДата: Середа, 11.07.2018, 09:15 | Повідомлення # 171
Повідомлень: 4505
Ну що ж, сьогодні такий важливий день, в моєї хорошої день народження
вітаю тебе Бажаю тобі всього найпрекраснішого, що тільки можливо
Моя дорогенька, можливо, ми і сваримося тільки знай, ти моя люба сістер, хто таак багато про мене знає
Бажаю тобі у цей прекрасний день не тільки гарних подарунків (що також не помішає), а відсвяткувати його в кругу найближчих тобі людей
Ти прекрасна і надзвичайно хороша дівчинка, Замітила, що ти мєлка (молодша за мене), гг
Бажаю знайти гарного, вірного, доброго, милого хлопчика, який завжди буде поряд з тобою Друзів, які підтримають і зможуть дати пораду коли це буде дійсно потрібним
Ще хочу побажати тобі шаленого щастяя, здоров'я
Успіхів у поставленому. Хочу, щоб ти мала все, чого ти хочеш і про що мрієшКажуть, якщо мріяти про щось, то воно обов'язково збудеться
Загалом, малаа, будь найкращою і милою дівчинкою, нереально щасливою та хорошою
Всього найкращого тобі
З днем народження
 
OlenochkaДата: Четвер, 12.07.2018, 09:01 | Повідомлення # 172
Повідомлень: 4505
Вітаю тебе, моя хороша Бажаю тобі щастя, здоров'я, багатства, злагоди, миру та великого кохання  Нехай у твоєму житті завжди буде , так як ти хочеш) Будь завжди такою класною і найкращою подругою,як ти тепер є Я дуже рада, що ти в мене є, хоча інколи псіхуєш, але я все рівно люблю тебе Ще раз прийми мої вітання, З Днем Народженням, моя Дорогенька
 
OlenochkaДата: Пятниця, 13.07.2018, 08:43 | Повідомлення # 173
Повідомлень: 4505
Дорогенька моя сестро, вітаю з днем народження!!!
Нехай ніколи не буде приводу для суму та кривди, нехай завжди залишається з тобою велика мрія, вірна любов та щастя. Бажаю сяяти яскравою зіркою, бажаю світити лагідним промінцем у житті близьких!
Люблю тебе безкінечно!
 
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 19:07 | Повідомлення # 174
Повідомлень: 4505
Ти моє ВСЕЕЕЕЕ!!!!!!КОХАЮ ТЕБЕ МІЙ ХОМЯК!!!!!!!!)))))
Я дякую Богу за ту хвилинку, 
Що нас із тобою звела, 
Ми рідні, ми любі, ми дві половинки, 
Це щастя нам доля дала. 

Вітаю тебе з днем народження, милий, 
Будь завжди таким, як ти є, 
Мужнім, відвертим та дуже красивим, 
Лиш в тобі кохання моє!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.07.2018, 16:37 | Повідомлення # 175
Повідомлень: 4505
Сестричко рідненька, вітаю тебе!
Сьогодні у тебе вже свято —
Сьогодні настав твій народження День,
Спішу я тебе привітати!
Бажаю тобі тільки гарного настрою,
Здоров'я міцного на довгії роки!
Нехай промінь сонця ніжною ласкою
Завжди зігріває твої перші кроки!
Щоб серце тремтіло лише від любові,
Щоб дні були тільки безхмарними!
Бажаю, сестричко, щоб всі починання,
Твої не залишились марними!
Хай мрії й бажання збуваються вчасно,
Хай погляд твій нас зігріває!
Я дякую щиро тобі, моя сестро,
Цілую тебе й обіймаю!
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.07.2018, 11:37 | Повідомлення # 176
Повідомлень: 4505
З Днем Народження наша рідненька сестричко і хресненька!!! Хай ніжність твоя розквітає, як квітка, І вабить красою взимку та влітку, Щоб завжди була, наче зіронька ясна, Ти гарна, яскрава і тільки прекрасна. Всі-всі твої мрії щоб в дійсність втілялись, А добрі події щодня відбувались. Сестричко люба, вітаю з любов'ю І щастя бажаю тобі та здоров'я!
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.07.2018, 15:19 | Повідомлення # 177
Повідомлень: 4505
Мила моя сестра! Я вітаю тебе з днем народження і від усієї душі бажаю, щоб кожна мить твого життя була щасливою та радісною, щоб поруч завжди були люблячі та добрі люди, щоб твій шлях обминав усі перешкоди, щоб будь-яка ціль була тобою досягнута, а будь-яке бажання долею виконано
 
OlenochkaДата: Неділя, 05.08.2018, 14:25 | Повідомлення # 178
Повідомлень: 4505
Мій дорогий та чудовий чоловік, вітаю тебе з днем народження. Ти — моя найулюбленіша і найдорожча людина, нехай береже тебе Господь від усіх бід і недуг, нехай у твоєму житті завжди горить зірка надії і сяє сонце радості, нехай в твоїх силах буде досягнення будь-якої мети і втілення будь-якої нашої мрії
 
OlenochkaДата: Середа, 08.08.2018, 21:05 | Повідомлення # 179
Повідомлень: 4505
Мій дорогий та чудовий чоловік, вітаю тебе з днем народження. Ти — моя найулюбленіша і найдорожча людина, нехай береже тебе Господь від усіх бід і недуг, нехай у твоєму житті завжди горить зірка надії і сяє сонце радості, нехай в твоїх силах буде досягнення будь-якої мети і втілення будь-якої нашої мрії
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.08.2018, 21:48 | Повідомлення # 180
Повідомлень: 4505
Вітаю тебе З Днем Народження! Моя ж ти дорогенька, я від всього серця бажаю тобі побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше тобі в житті посмішок і позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Справжнього тобі жіночого щастя! Люблю тебе, моя вредота, наливай!!!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом