MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Субота, 08.09.2018, 10:59 | Повідомлення # 196
Повідомлень: 4504
Мій улюблений, дорогий, чудовий мій чоловік вітаю тебе з 35 річчям. Бажаю тобі яскравих перемог і успішних справ, впевненості та рішучості, гарного настрою і самого міцного здоров'я. Сонце моє, залишайся завжди такимже добрим, щирим, відважливим турботливим ЛЮБЛЮ ТЕБЕ
 
OlenochkaДата: Неділя, 09.09.2018, 10:12 | Повідомлення # 197
Повідомлень: 4504
Мила донечка, квіточка , моя лялечка , ясна зірочка !!! Вітаю тебе з величезною радістю з найщасливішим днем у році — днем твоєї появи на світ! Бажаю тобі виконання заповітної мрії, взаємної і вірної любові, внутрішнього відчуття гармонії і миру з собою, цікавих зустрічей і знайомств, подорожей по світу, нових вражень та емоцій.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 14.09.2018, 08:56 | Повідомлення # 198
Повідомлень: 4504
Моя маленька, сама дорогенька дівчинка, вітаю Тебе з твоїм повноліттям! Залишайся такою ж милою, щирою, веселою, такою принцескою, як ти є для мене!!! Найбільше мрію про те, щоб ти була щасливою, бо ти заслужила!! 
Люблю тебе моя красунечко
 
OlenochkaДата: Неділя, 16.09.2018, 10:14 | Повідомлення # 199
Повідомлень: 4504
Вітаю тебе З Днем Народження! Моя ж ти дорогенька, я від всього серця бажаю тобі побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше тобі в житті посмішок і позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Справжнього тобі жіночого щастя! Люблю тебе, моя найкраща Дякую тобі,за те що ти є
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.09.2018, 17:06 | Повідомлення # 200
Повідомлень: 4504
Сашулько моя вітаю тебе з днем народження любима моя хочу щоб цей день для тебе став незабутнім.Моя подруга дорогенька,
Яка чарівна нині ти!
Всіх благ, подруженько, бажаю,
Здоров’я й миру на віки!

Нехай звичайне слово «щастя»
З тобою буде назавжди,
Тож квітни, сяй і будь прекрасна,
Як сонце, небо, як зірки.Вітаю любима моя
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.09.2018, 20:56 | Повідомлення # 201
Повідомлень: 4504
Вітаю тебе з днем народженям бажаю щастя здоровя і любві у твоєму житі
 
OlenochkaДата: Середа, 19.09.2018, 21:57 | Повідомлення # 202
Повідомлень: 4504
Короче, Настьона, вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю тобі щастячка, здоров'ячка, щирого, а головне взаємного кохання, вірних, щирих, добрих друзів. Здоров'я тобі і твоїм друзям. Вірність і любов твоїх одногрупників. Щоб ми більше з тобою ніколи не сварилися. Щоб ти і Катя були вірні. Короче всього найкращого і безмежного. Багато не пий і мало тоже! З Днем Народження, мала!!♡
 
OlenochkaДата: Пятниця, 21.09.2018, 17:17 | Повідомлення # 203
Повідомлень: 4504
Вітаю тебе з днем народження моя люба подружечко)) ти завжди була для мене опорою і підтримкою)) дуже люблю тебе і поважаю,бажаю тобі щастя,здоров'я та всього найкращого)))
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.09.2018, 08:33 | Повідомлення # 204
Повідомлень: 4504
Моя, золотенька Вікусько
Щиро вітаю тебе з днем
народження
Бажаю тобі: щастяяя
міцного,здоров*я
Взаємного коханнячка тобі,
великого і палкого
успіхів,у житті
здійснення всіх найзаповітніших
мрій
щоб в твоєму житті завжди було
все добре
Щоб кожен твій день був
сповнений веселих ,та смішних
пригод
щоб усмішка з твого обличчя
ніколи не зникала, і щоб якщо
плакала то тільки від щастя
завжди будь щасливою,і такою
доброю вірноє як ти є
поруч нехай крокують вірні друзі і
просто хороші люди
ти дуже хороша людина і в тебе
повинно бути все добрее
Нехай твоє життя буде яскравим і
цікавим, все задумане виходить,
всі бажання здійснюються
насолоджуйся кожним своїм днем
залишайся завжди
такою:хорошою, доброю,
милою,
красивою..привітною,дівчинкою
як ти є
і всього тобіііііііі самого-
самого найкращого
позитивного в твоєму життія
моє сонечко, смішненькоє я
тебе іщее раз вітаююю з твоїм
днем народження
люблю тя, квіточко моя
Я ДЯКУЮ ТОБІ ЗА ВСЬО ЗА ТВОЮ ВІРНУ ДРУЖБУ ТИ У МЕНЕ НАЙКРАЩА ПОДРУЖКА ЛЮБЛЮ ТЕБЕ І ЦІНУЮ ТЕБЕ
 
OlenochkaДата: Вівторок, 25.09.2018, 14:19 | Повідомлення # 205
Повідомлень: 4504
Мій рідненький!!! Вітаю тебе з днем народження!!! Нехай сонце сяє тобі все життя, і з твого обличчя ніколи не зникає усмішка))) Щастя, здоров'я, великого та щирого кохання!!!
 
OlenochkaДата: Четвер, 04.10.2018, 08:59 | Повідомлення # 206
Повідомлень: 4504
Мій рідненький!!! Вітаю тебе з днем народження!!! Нехай сонце сяє тобі все життя, і з твого обличчя ніколи не зникає усмішка))) Щастя, здоров'я, великого та щирого кохання!!!
 
OlenochkaДата: Неділя, 07.10.2018, 21:56 | Повідомлення # 207
Повідомлень: 4504
Вітаю з днем народження! Нехай усі мрії збуваються, по житті завжди супроводжує успіх, та поруч завжди будуть дорогі для Вас люди.
 
OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 08:57 | Повідомлення # 208
Повідомлень: 4504
Моя дорогенька ........я тебе Вітаю з Днем Народження !!!!!!! Бажаю від усього сердця щоб в твоєму житті були лишень неймовірні моменти !!!!!!Люблю
 
OlenochkaДата: Четвер, 11.10.2018, 09:53 | Повідомлення # 209
Повідомлень: 4504
Мій любий, коханий, вітаю зі святом,
Хай буде життя твоє щастям багате,
Я завжди з тобою, я тільки для тебе,
Бо ти моє сонце, бо ти моє небо.

Ти сильний, ти мужній, таким залишайся,
З роками здоров’я лише набирайся,
В роботі будь першим, успішним та славним,
В сім’ї найкоханішим та бездоганним!
 
OlenochkaДата: Субота, 13.10.2018, 12:54 | Повідомлення # 210
Повідомлень: 4504
Любий мій, я вітаю тебе з днем народження та хочу побажати не втрачати своєї впевненості, сміливості, доброти душі та любові серця і залишатися надійним щитом нашою сім’ї, переможцем у будь-якій боротьбі. Будь міцний на здоров’я та щасливий усе життя.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом