MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Субота, 11.08.2018, 11:39 | Повідомлення # 181
Повідомлень: 4514
Наталочко, вітаю тебе з днем народження, адже 16 рочків це дуже гарна дата, що має бути відсвяткована по повній! Я бажаю тобі насамперед залишатися самою собою, тобто такою ж особистістю, якою ти є тепер і з якою надзвичайно приємно і весело спілкуватись і проводити час разом. Бажаю, щоб тебе завжди оточували лише ті люди, які будуть наповнювати твої життя купою позитивних емоцій, після прогулянок з якими в тебе залишаться чудові спогади на все життя. Бажаю, шоб твої близькі і друзі не давали тобі сумувати, щоб у тебе не залишалось ані одної хвилинки, коли ти могла б відчути себе одинокою, щоб друзі й родина завжди тебе підтримували, піднімали настрій, не давали засмучуватись, веселили, допомагали в скрутній ситуації і допомагали справитися з проблемами. Бажаю тобі ніколи не здаватись, завжди успішно доводити до кінця все, що ти почала, повертатись зі змагань лише з вражаючими нагородами. Також бажаю тобі неймовірного кохання( ;)якшо ти розумієш, про шо я ), яке буде наповнювати тебе найрізноманітнішими почуттями, приносячи радість і задоволення. Бажаю тобі мати побільше вільного часу, коли ти змогла б насолодитись читанням книжки чи спілкуванням з близькими. Бажаю тобі мати фігуру, яка тебе повністю задовольняла б, шоб навіть якшо ти навечір захомячиш якусь омномняшечку, за нічку то гарно переварилось і зранку на вагах показало, шо твоя травна система працю
є на ура. Бажаю тобі вдало здати ЗНО і вступити до ВУЗу на бюджет)) Ну і, звісно, бажаю тобі щастяздоровлягрошейблагополуччя smile
P.S. Вибач, що я так пізно по-нормальному привітала тебе *)
 
OlenochkaДата: Неділя, 12.08.2018, 10:53 | Повідомлення # 182
Повідомлень: 4514
Мій коханий сьогодні у тебе день народження А також 1 місяць нашого сімейного життя Вітаю тебе моє сонечко  Я дуже щаслива що зустріла саме тебе у своєму житті Хочу побажати тобі щоб ти завжди залишався таким життєрадісним який ти є щоб на твоїй дорозі зустрічалися тільки радісні події хай збувають всі твої мрії щоб ти був здоровий  щасливий веселий  коханий добрийніжний а я постараюсь зробити все для тебе що від мене залежить Божого благословення, опіки Матінки Божої нехай Ангел Охоронець оберігає тебе від всякого злого та всякого нещастя.Та нехай душа у тебе ніколи нестаріє,на білій скатертині буде хліб та сіль,своїм теплом хай тебе сонце гріє,слова подяки линуть з відусіль,смійся побільше, і менше сумуй,щораз багатій,ще краще газ дуй,нехай серце довго тріпоче у грудях живи до 100 років,на радість всім людям
Я тебе кохаю 
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.08.2018, 09:56 | Повідомлення # 183
Повідомлень: 4514
Сьогодні День Народження,у моєї самої найріднішої людини,це моя люба сестричка,я дуже щаслива що в мене є саме така сестра як ти,яка підримає мене в саму важку хвилину,я тебе вітаю сьогодні тобі 21 дорога моя
 
OlenochkaДата: Четвер, 16.08.2018, 12:42 | Повідомлення # 184
Повідомлень: 4514
СонечкО моє З днем народження тебе вітаю Бажаю тобі Великого здоров'Я, безмежного щастя Щоб на твоєму шляху зустрічались тільки добрі , чесні і вірні друзі Успіху в усьому Щоб твої мрії співпадали з твоїми можливостями Завжди усміхайся , навіть коли погано, адже посмішка твоя сама-сама Нехай твої найпотаємніші мрії здійснюються люблю тебе дуже- дуже ти для мене сама-сама любима
 
OlenochkaДата: Пятниця, 17.08.2018, 08:58 | Повідомлення # 185
Повідомлень: 4514
Сьогодні день народження в дорогої мене людини ми давно не проводимо час разом , як колись.. раніше нашим гулянкам і тусовкам можна було тільки заздрити, але тепер ми дорослі  і не маємо стільки вільного часу. Останні два роки нас розділяють сотні кілометрів.. вже немає того спілкування як раніше і тих 5-ти годинних розмов по-телефону  але нам це не заважало НІКОЛИ ! morokokatysha я тебе вітаю з днем народження Бажаю тобі залишатися такою як ти є , бо іншою я тебе і не уявляю . Бажаю знайти того принца і бути першою , бо завжди хотіла шоб я була перша , але ніфіга я тобі уступаю місце. Так що дєрзай . Я рада що в студентські роки в мене з`явилась така Мороко, пишеш через дві «О» і одна «К»  я це ніколи не забуду !) Катюха, будь щаслива ! Люблю і поважаю ! 
 
OlenochkaДата: Середа, 22.08.2018, 08:48 | Повідомлення # 186
Повідомлень: 4514
Сонце моє ясне 
З днюхою вітаю 
Від усього серця 
Радості бажаю 

Успіхів у навчанні 
Здоровя міцного
Ще тобі бажаю 
Щастя неземного
 
OlenochkaДата: Четвер, 23.08.2018, 08:56 | Повідомлення # 187
Повідомлень: 4514
Сьогодні надзвичайно чудовий день - день народження моєї найріднішої людини, моєї матусі Здається, що маму найважче вітати з днем народження, тому що ти взагалі не уявляєш, які слова підібрати, як краще їй казати, а що подарувати - це взагалі біда....звісно, мама зрадіє будь - якому подарунку, але ж погодьтеся, будь - що можна подарувати, та тільки не мамі... Та все ж, я думаю, що подарунок - це взагалі не головне, найголовніше - підібрати влучні слова, настільки влучні, щоб мама слухала і думала: "Краще моєї дитини цього ніхто не скаже", тому що окрім твоєї рідної дитини цього ніхто не скаже: "Матусю, рідна моя, найкраща в світі, ти та людини, яка подарувала мені життя, сьогодні той день, коли на світ з'явилася ти, я хочу тобі сказати, що дякую всім вищим силам за такий чудовий день і щиро вітаю тебе із цим днем, днем твого народження і бажаю усього того, що ти завжди бажаєш мені...вітаю...я тебе люблю". Саме такими простими словами на мою думку потрібно вітати маму...
 
OlenochkaДата: Пятниця, 24.08.2018, 10:39 | Повідомлення # 188
Повідомлень: 4514
З Днем Народження Бажаю тобі: Міцного здоров'ячка Безмежного щастячка Неймовірної удачі Кохай і будь коханою Побільше незабутніх моментів Побільше усмішок на обличчі Здійснення найзаповітніших мрій та бажань Вірних друзів Зроби затишним свої чотири куточка,в якому завжди панувате любов мир,злагода достаток та повага Всього тобі найкращого Залишайся завжди такою веселою і життєрадісною З днем народженням
 
OlenochkaДата: Субота, 25.08.2018, 11:58 | Повідомлення # 189
Повідомлень: 4514
Моє сонечко! Наш сонячний промінчик!
Вітаю тебе з Днем Народження!!!
Ти неймовірно чудова в усіх сенсах цього слова! Ти моя радість)) Така світла і така тендітна!
Від щирого серця та з любов‘ю хочу побажати тобі яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, світанків натхнення, романтичних пригод та виконання усіх бажань твого серця!
I LOVE YOU SO MUCH!!!
 
OlenochkaДата: Неділя, 26.08.2018, 10:08 | Повідомлення # 190
Повідомлень: 4514
Мій самий коханий чоловік на землі, від усієї душі вітаю тебе з днем народження. Нехай сьогоднішнє свято принесе тобі багато радості й удачі, нехай неодмінно збудеться твоя заповітна мрія. Нехай життя дарує тобі натхнення, нехай всі проблеми будуть по плечу. Міцного здоров’я тобі, рідний, сонячних днів, везіння у всьому. Будь завжди таким вродливим, сміливим, сильним. Хай добрий ангел береже тебе від усіх бід. Будь завжди господарем своєї долі, нехай успіх супроводжує тобі у всіх твоїх починання.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 28.08.2018, 22:29 | Повідомлення # 191
Повідомлень: 4514
Вітаю Тебе з Днем Народження! Бажаю подорожувати країнами щастя! Зустрічати світанки натхнення! Радіти кожному дню, летіти до успіху! Кохати усім серцем!Долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті і шикувати від екзотики
 
OlenochkaДата: Четвер, 30.08.2018, 11:58 | Повідомлення # 192
Повідомлень: 4514
Хлопці, шановні наші чоловіки, сильна частина суспільства - я звертаюся до Вас! Ви наша опора та захист, ви наш надійний тил! Але ж не ведіться ви на дівчат легкої поведінки, та майте ж розум і почуття гідності, йоб вашу мать! 
Дівчата... бляді і мразі, які пропускають через свій рот по 10 хуїв щодня, які розплачуються за таксі мінєтом, які сосуть туркам і їншій чорножопій нечисті в туалетах міських клубів - ви позор нації, біологічне сміття та непотріб! Ви ганьба для нашого славного жіночого роду, для справжніх дівчат, цнотливих та непорочних! 
В моєму будинку знімають квартиру три повії, нажаль я невільно стаю свідком того, як під під*їздом тільки і встигають мінятися автомобілі з мужиками, переважно це чорножопа мразь 

А потім вони зразкові дружини, дбайливі матері та господині.
 
OlenochkaДата: Субота, 01.09.2018, 10:58 | Повідомлення # 193
Повідомлень: 4514
Коханий Мій ,Вірний і Чудовий ЧоловікВітаю тебе З Днем НародженняБажаю тобі, Милий, Дорожити Своєю Сім’єюХороших друзів і дзвінкого щастя в нашому доміМій Любий, у такий важливий день, я хочу побажати тобі залишатися самим собоюТи чудова людина і прекрасний чоловікІ тому я кажу тобі «Спасибі» за те, що ти поручМені пощастило в житті, що я зустріла тебе Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, тільки ти даруєш мені любов і ласку Будь коханим і бажаним, нехай моя любов завжди оберігає тебеКохаю Тебе
 
OlenochkaДата: Понеділок, 03.09.2018, 08:41 | Повідомлення # 194
Повідомлень: 4514
Дорога моя Золота — красива, чуйна та добра! Сердечно вітаю тебе з Днемнародження! Бажаю, щоб у серці жили радість, віра, надія та любов! Хай буде щастя у твоїй родині, здоров’я тобі і всім дорогим і рідним людям! Хай буде натхнення на працю та усмішка на твоєму милому обличчю! Кохай, моя дорога, і будь коханою! Хай він носить тебе на руках, бо ти варта цього, а ти — кохай його на все життя! Будь такою, як ти є! У нас є багато чого спомнити із тобою кращі моменти із життя, я дякую що ти у мене є.. Вітаю Красунько
 
OlenochkaДата: Вівторок, 04.09.2018, 22:42 | Повідомлення # 195
Повідомлень: 4514
Вітаю з днем народження! Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, нехай серце сяє промінями радості, нехай душа співає, а доля дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом