MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Середа, 28.03.2018, 16:28 | Повідомлення # 121
Повідомлень: 4513
Вітаю тебе З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ 
Хочу побажати тобі міцного здоров'ячка,безмежного,головне взаємного кохання, нехай очі твої світяться тільки щастям, а якщо з`являются в них сльози, то тільки від сміху.Бажаю щоб на твоєму шляху зустрічались тільки добрі, чесні і вірні друзі.Успіху в усьому, 
щоб твої мрії співпадали з твоїми можливостями, завжди усміхайся, навіть коли погано, адже посмішка твоя сама-сама 
Нехай твої найпотаємніші мрії здійснюються 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СоНцЕ!!!!!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 30.03.2018, 19:49 | Повідомлення # 122
Повідомлень: 4513
Моє сонечко, моя красуня, ти як прекрасна квітка стаєш все красивіше і красивіше! Ти стала вже дорослою, і я хочу тобі побажати: нехай сонце освітлює яскравими променями твій шлях, нехай в житті буде взаємна любов, і вона стане яскравою на стільки, наскільки ти сама цього захочеш. Нехай успіх супроводжує в усьому. Вітаю! Радуйся кожному дню і не забувай своїх близьких і рідних людей. Лапусічка моя я тебе люблю дуже
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.04.2018, 16:56 | Повідомлення # 123
Повідомлень: 4513
Я Тебе вітаю, із великим святом. 
Я Тобі бажаю, радості багато. 
Хай сміється сонце, з голубого неба, 
І троянда перша зацвіте для Тебе. 
Хай в житті Твоєму, горя не буває, 
На устах усмішка, маком розцвітає. 
Хай для Тебе гарна, буде кожна днина, 
Дорога матусю - будь завжди щаслива. 
Ще Тобі бажаю, цвітіння розмаю, 
Синього неба і все, що я маю
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.04.2018, 09:24 | Повідомлення # 124
Повідомлень: 4513
вітаю тебе з днем народження 
Від щирого серця бажаю тобі щасливого життя, багато усмішок і завжди гарного настрою 
Я дуже вдячна тобі за те що ти є в моєму житті, дякую тобі за твою щирість та вірну дружбу! Я дуже хочу щоб ти найближчим часом стала насправді по жіночому щаслива,щоб в твоєму житті з'явився справжній чоловік, коханий чоловік) Не хворій ні коли, здоров'я крепкого тобі,Квітка)бажаю щоб на своєму шляху ти зустрічала лише добрих та щирих людей, які ніколи тебе не будуть засмучувати) 
Дуже кохаю тебе і бережуть нашу с тобою дружбу)
 
OlenochkaДата: Четвер, 12.04.2018, 14:37 | Повідомлення # 125
Повідомлень: 4513
Вітаю моя дорогеньку сестричку, 
З Днем народження, щастічка і здоровлічка тобі моя любима, дякую тобі що підтримаєш мене у важку хвилину
Люблю тебе моя квіточко
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
 
OlenochkaДата: Субота, 14.04.2018, 10:36 | Повідомлення # 126
Повідомлень: 4513
Сьогодні своє день народження святкує найкраща у цілому світі моя сестричка.Дорогенька буть щаслива,багата,везуча а головне здорова.Бажаю тобі успіхів у всьому,завжди бути першою. я тебе вітаю з твоїм п'ятнадцятиріччям і буть така як і ти є зараз,(а зараз ти найкраща).
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.04.2018, 12:24 | Повідомлення # 127
Повідомлень: 4513
Сестричко рідненька, вітаю тебе!
Сьогодні у тебе вже свято -
Сьогодні настав твій народження День,
Спішу я тебе привітати!
Бажаю тобі тільки гарного настрою,
Здоров'я міцного на довгії роки!
Нехай промінь сонця ніжною ласкою
Завжди зігріває твої перші кроки!
Щоб серце тремтіло лише від любові,
Щоб дні були тільки безхмарними!
Бажаю, сестричко, щоб всі починання,
Твої не залишились марними!
Хай мрії й бажання збуваються вчасно,
Хай погляд твій нас зігріває!
Я дякую щиро тобі, моя сестро,
Цілую тебе й обіймаю!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.04.2018, 09:31 | Повідомлення # 128
Повідомлень: 4513
Коханий, мій любий та золотий хлопець! Щиро вітаю Тебе з Днем народження! Бажаю передусім міцного здоров’я, як у лева, адже без нього не прожити і дня! Успіхів у всіх починаннях. Нехай всі Твої бажання неодмінно здійсняться! Багато-багато щастя, адже це те, що допомагає людині в житті. Побажаю Тобі нескінченного везіння! Адже воно, як і успіх, супроводжує у всіх людських починаннях! Хай фортуна обов’язково посміхнеться Тобі. Будь завжди таким ніжним, красивим. Нехай удача чекає Тебе попереду. Ти кращий за всіх, мій єдиний і гідний тільки захоплення! Бажаю Тобі всіх благ, відмінного настрою і благополуччя. Нехай надія, віра і любов завжди супроводжують Тебе. Будь улюбленцем не тільки у мене, але й у долі! Я Тебе кохаю
 
OlenochkaДата: Субота, 21.04.2018, 13:37 | Повідомлення # 129
Повідомлень: 4513
Сонечко моє най ріднішеВітаю Тебе З Днем НародженнямУсе найкраще, що є в світі,
Належить, донечко, Тобі:
Пісні, усмішки, сонце, квіти
Й безмежна радість у житті,
У всьому успіхів багато,
Безцінних почуттів, тепла!
Хай кожен день буде, як свято,
Й чарує всіх Твоя краса!

Шкода, що не існує в світі слів,
Мою любов до тебе описати.
Я, кожен день прошу у Бога милість -
Тобі щасливу долю дарувати!
Хай оченята світяться завжди
І гріє душу батьківська любов моя,
Здоровою та гарною ти виросла,
Мій милий ангел - донечка моя
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.04.2018, 14:07 | Повідомлення # 130
Повідомлень: 4513
Дорога .....!!! Я Тебе вітаю, з великим святом, Я Тобі бажаю, радості багато. Хай сміється сонце, з голубого неба. І троянда перша, зацвіте для Тебе, Хай в житті Твоєму, горя не буває На устах усмішка, маком розцвітає Хай для Тебе гарна буде кожна днина. Дорога людинка, будь завжди щаслива!!!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 24.04.2018, 15:52 | Повідомлення # 131
Повідомлень: 4513
Привітання для хлопця. (з днем народження)

Вітаю, сонце))ти самий дорогий, самий чудовий, самий хороший, самий рідний . Ти найкращий друг ,який в потрібний момент підтримуєш та даш піздюлєй коли треба, ти завжди виручиш та підбираєш слова які просто дають сили іти далі. Ти не раз витягував мене з різних проблем і я дуже дякую тобі. Сама світла та добра людина, яку я знаю. Ти замінив мені всіх друзів, які киданули та родичів. Люблю тебе. Мій рідний старший братику. Ради тебе готова на все. Люблю і дуже сумую. Мені тебе дуже не хватає. Думаю про тебе кожного дня і ради вас сиджу тут, в надіях допомогти як ви допомогли мені. Бодька, не міняйся і залишайся таким завжди. Ради таких людей як ти я ще живу і терплю це все. Ти для мене самий рідний та дорогий. Ти мій старший братик за ради кого віддам все що можу. Люблю, сумую
 
OlenochkaДата: Середа, 25.04.2018, 12:06 | Повідомлення # 132
Повідомлень: 4513
Дорогесенька моя сестричка! Вітаю тебе , бажаю тобі здоров’я , радості, посмішок, квітів, натхнення, оптимізму і удачі! Величезного везіння тобі і щастя! Щоб фортуна завжди була твоєю нерозлучною супутницею, а будь-які життєві труднощі миттєво випаровувалися! Щоб усі твої плани, ідеї та починання втілювалися і гідно фінансувалися ! Блакитного неба , сонця , подорожей , повні кишені грошенят,домашнього затишку, родинного щастя і тисячі прекрасних і радісних моментів ! Дуже люблю тебе і дякую за твою чарівну присутність в моєму житті! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНЕНЬКА!!!!
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.04.2018, 08:45 | Повідомлення # 133
Повідомлень: 4513
Сонце , вітаю тебе з днем твого народження , нехай кожен наступний день буде краще попереднього , бажаю щоб все в твоєму житті було тільки по твоєму сценарію , багато багато здоров'я , адже без нього ніяк , бажаю щоб щастя ніколи тебе не покидало , здійснення всіх найзаповітніших мрій , знайти своє кохання і всього тільки самого самого найкращого , що тільки може бути в твоєму житті ) люблю , цілую і сумую
 
OlenochkaДата: Неділя, 29.04.2018, 10:17 | Повідомлення # 134
Повідомлень: 4513
Моя киця вітаю тебе з Днем Народження, бажаю самого найкращого.
В цей дорогий для тебе день, 
Бажаю квітів і пісень! 
Від друзів щирих привітань, 
Від зірок здійснення бажань! 
Від сонця, світла і тепла, 
Щоб доля щедрою була! 
І не спинити часу лік, 
Нехай щастить весь довгий вік!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.04.2018, 11:21 | Повідомлення # 135
Повідомлень: 4513
Мій любий, коханий, вітаю зі святом, 
Хай буде життя твоє щастям багате, 
Я завжди з тобою, я тільки для тебе, 
Бо ти моє сонце, бо ти моє небо. 

Ти сильний, ти мужній, таким залишайся, 
З роками здоров’я лише набирайся, 
В роботі будь першим, успішним та славним, 
В сім’ї найкоханішим та бездоганним!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом