MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Під час першого сексу не можна завагітніти? Брехня.. (Перший раз і вагітність)
Під час першого сексу не можна завагітніти? Брехня..
OlenochkaДата: Вівторок, 05.06.2018, 22:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Мене звати Галя, мені 15 років: більше двох років я зустрічаюся зі своїм хлопцем. Дуже любимо одне одного і хочемо через якийсь час наважитися на наш перший секс. Боюся тільки небажаної вагітності. Я чула, що під час першого разу не можна завагітніти. Чи це Правда?



Міф про те, що під час першого разу не вдається завагітніти є одним з найпоширеніших міфів, які ходять серед підлітків. Під час першого разу найбільшим є ризик завагітніти – таку можливість також приносить з собою кожен незахищений статевий акт. Пам'ятай, що Дівоча пліва (целка) не захищає від вагітності! Сліпа віра в "народну мудрість" сприяла вже не однієї вагітності у дівчаток-підлітків.

Той факт є вона незайманою чи ні, не впливає в ніякі мірі на фертильність. Щоб зменшити стрес, пов'язаний з першим разом, небажаною вагітністю та можливістю заразитися на венеричне захворювання, варто використовувати Презерватив  в поєднанні з іншим методом контрацепції.

Щоб дізнатися більше про перший раз і методи контрацепції, насолоджуйся читанням статей на нашому сайті. Вони допоможуть Вам підготуватися до першого разу, а також вибрати метод контрацепції, який буде правильним для Вас. Завдяки ним ти дізнаєшся, що вже достатньо зріла для того, щоб почати статеве життя.

22 Запитання про вагітність, засоби контрацепції та секс

Перший секс це жахливо? у мене буде перший раз.

А як це збити целку?

Чи можна завагітніти, навіть якщо ви незаймана?

Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?

Мінімальний вік для першого сексу для дівчини

Хіба перший секс це боляче?
Прикріплення: 4602949.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Під час першого сексу не можна завагітніти? Брехня.. (Перший раз і вагітність)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом